Paycell kart alınır mı?

Hocam ben Papara kulanın derim aylık ücret yok para gönderme sıkıntısı yok bazı ATM'lerde para kesmesi yok, ama ben onu alacağım derseniz alın fazla bir şey olmaz kimlik numaranıza bir hesap açılmış olur.

Halihazırda Tosla kullanıyorum. Fiziksel kart başvurusu da yaptım. Hem Tosla hem Paycell nasıl sizce?
Paycell değişik politikalara geçti. Doğrulama istiyor. Doğrulama şubelerden yapılıyor. Uğraştırıyor. Aylık kart ücreti alıyor. Bu zamanda eğer internet alışverişlerini aktif olarak kullanıyorsanız kampanyası olan kartlar elinizde bulunacak. İşleminize uygun kampanyaya göre hangi karttan kullanacağınıza karar vereceksiniz.

Paycell yerine Papara kullanmanızı tavsiye ederim. Turkcell müşterisi değilseniz puan harcayacağınız pek bir şey olmuyor, turkcelliyseniz puan yeteri kadar birikince kampanyalar kayboluyor çoğu zaman. Müşteri hizmetleri kaba ve müşteri sorunu çözmeye odaklı değil her şeyde köstek olmaya çalışıyor.

Fiziksel karta ihtiyacınız yoksa kesinlikle Nays kullanın. Arada sıkıntı çıkıyor ama müşteri hizmetleri hemen ilgileniyor,cashback çeşidi tatmin edici ve sürekli CVC numarası değişiyor güvenlik için güzel bir özellik.

Turkcell kullanıcısı iseniz Paycell öneririm. Değilseniz Nays veya Papara öneririm(Nays 1.tercihim.) Turkcell kullanıcısı iseniz Paycell'in pek çok artısı var. Puan kullanmayı vs. bir kenara koyuyorum. En önemlisi kredi notunuzu arttırmak için güzel bir kart Paycell.

Yeni konular

Geri
Yukarı