Paycell kart alınır mı?

Ben şu an hem Paycell hem Papara kullanıyorum. Papara tabii ki almanızı öneririm ama paycellide öldürmeyelim :D.Paycell karta belirli yerlerden para yüklediğiniz zaman belirli oranlarda cashback veriyor ve kendi uygulamasındaki hediye dünyasından puan biriktirip indirim kodu alabilirsiniz. Başka çeşit çeşit günlük hayat, oyun dünyası gibi şeylerle ilgili güzel kampanyaları da var uygulamadan katılıp yararlanabiliyorsunuz. Aklınızda başka soru varsa sorun yanıtlayabilirim.
Hocam Turkcelli olunca ek avantajları oluyor mu? Birde siz paparayı önermişsiniz fakat anlattıklarınıza göre paycell daha câzip geldi.

Hocam Papara'da ne gibi sıkıntılar çektini?

Hocam benim sevmemem sizin alamayacağınız anlamına gelmez siz yaşamazsınız. Alabilirsiniz yani.

Hocam Turkcell'i olunca ek avantajları oluyor mu? Bir de siz Papara'yı önermişsiniz fakat anlattıklarınıza göre Paycell daha câzip geldi.

Turkcell'liyseniz Paycell alın bence ya da çift yapıp ikisini de alın.

Hocam Turkcell'i olunca ek avantajları oluyor mu? Bir de siz Papara'yı önermişsiniz fakat anlattıklarınıza göre Paycell daha câzip geldi.

Ben Turkcell kullanmadığım için Turkcell'e ilgili avantajları bana hitap etmiyordu fakat Paycell bildiğim kadarıyla Turkcell'e bağlantılı olduğu için dediğiniz gibi turkcellede ilgili güzel fırsatları var. Ayrıcada Paycell'e ilgili soru sorduğunuz için Papara'yla ilgili çok detay yazmadım ama Papara bana kalırsa Paycell'den daha önde geliyor (Kullanım, rahatlık, hızlı).

Bencede ikisini alıp kullanmanız mantıklı olur çünkü biri bir yerde işe yaramazsa öbürü işe yarar sonuçta ikisinininde sunduğu fırsatlar farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı