Banka/Kart Paycell Kart ile Anında %10 Hediye!

Kheron

Kilopat
Daha fazla  
600x600-12.jpg

Paycell Kart ile Yapacağınız Her Harcamanın %10’u anında Hediye!
  • Hediyeler, 14 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell Kart ile yapılacak alışverişler dahilinde kazanılacaktır.
  • Hediyeler Paycell Kart’a işlem sonrasında yüklenecektir.
  • Kampanya dahilinde bir müşteri en fazla 75 TL kazanacaktır.
  • Cüzdan uygulamaları ve ön ödemeli kart yüklemeleri, para transferleri, fatura ödemeleri, emtia ve döviz işlemleri telekomünikasyon harcamaları kampanyaya dahil değildir.
  • Yukarıdaki işlemlere ek olarak MCC kodu 7299,4812,4814,6012,6532,6533 ve 6540 olan işyerlerinde geçerli değildir.
  • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • İptal işlemlerinde verilen ödül tutarı geri alınacaktır.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar

En son Paycell market kampanyasindan yararlanmak istedigimde kampanyanin %18 vergili olan urunlerde gecerli olmadigini ogrenmistim. O gunden beri kullanmam.

En son Paycell market kampanyasindan yararlanmak istedigimde kampanyanin %18 vergili olan urunlerde gecerli olmadigini ogrenmistim. O gunden beri kullanmam.
Kullanım koşullarında hiçbir zaman öyle bir madde görmedim, varsa gösterir misiniz? Çoğu ürün zaten %18 KDV ile satılıyor. Hadi sigara türevi ürünlerde geçersiz olsa sadece anlarımda çikolata bile %18 olması lazım.

Kullanım koşullarında hiçbir zaman öyle bir madde görmedim, varsa gösterir misiniz? Çoğu ürün zaten %18 KDV ile satılıyor. Hadi sigara türevi ürünlerde geçersiz olsa sadece anlarımda çikolata bile %18 olması lazım.
Yazmıyor zaten. Kullandığımda indirim sadece %8 KDV'si olanlara uygulanmıştı. Kasiyer %18'lerde geçerli değil dedi.
Çikolata, yiyecek falan %8 idi, şu an %1.

Yeni konular

Geri
Yukarı