Oyun Paycell kart ile oyun harcamalarınıza 200 TL'ye varan hediyeler!

Dostlar ben şimdi Phantom Liberty City dlcsini almak istiyorum ama hangi uygulama ya da ödeme şekliyle alsam daha uyguna gelir sizce?

Arkadaşlar ben daha iyi bir yöntem buldum ByNoGame üzerinden CS skini alın satın ben 3 günde 1000 TL'yi 1800 TL olarak geri aldım Steam'de şu an 1200 TL para var geri kalanınıda call serisini aldım :D

@Kaan Öner 2-3 yıl önce ByNoGame, GameSatış bu gibi sitelerde skinlerin çoğunda %50'ye kadar kar bırakırdı, böyle yaparak çok fazla indirimli oyun almıştım, şu anda indirim oranlarına bakmadım bile ama çok mantıklı yöntemdi :D

@Tokrin Paycell mantıklı.

Reis vallahi enayi gibi Steam bakiyesi alıyormuşuz :D ben şimdi 1000 lira bir oyuna vereceğime 1000 lira skin alıyorum oradan 1400-1500 TL bana kalıyor 400-500 TL kar.

Arkadaşlar ben daha iyi bir yöntem buldum ByNoGame üzerinden CS skini alın satın ben 3 günde 1000 TL'yi 1800 TL olarak geri aldım Steam'de şu an 1200 TL para var geri kalanınıda call serisini aldım :D

Bu nasıl bir sistem tam olarak? Yani 1000 TL ye aldığınız bir şeyi yine aynı sitede 3 gün sonra 1800 TL'ye bir başkasına mı sattınız?

Şunu anlamıyorum, 250 TL'ye aldığınız skine kim niye 450 veriyor :) sizin gibi o kişi de siteden alamıyor mu?

Hocam yani normalde uğraşmam ama buyurun kanıt. Az buçuk ticaret bilginiz varsa CS de bu işde büyük paralar var sadece skin önemli değil örneğin az aşınmış bir skin alıyorsunuz onun ne kadar aşındığıda önemli piyasası 300 TL olan bir skini eğer aşınma değeri düşükse çok güzel fiyatlara satabilirsiniz biraz bilgi ile güzel para.
Toplam 500 TL ByNoGame alışveriş yaptım bayram kodu ile 40 TL indirimde aldım 460 TL'yi 900 TL yaptım uygun skinlerle :) 1-2 hafta önce de 1000 TL'yi 1800 TL yaptım.
Fiyat kısmındaki direkt bana kalan ücret normalde skini 450 TL sattım.

2ss.PNG

1ss.PNG

Hocam yani normalde uğraşmam ama buyurun kanıt. Az buçuk ticaret bilginiz varsa CS de bu işde büyük paralar var sadece skin önemli değil örneğin az aşınmış bir skin alıyorsunuz onun ne kadar aşındığıda önemli piyasası 300 TL olan bir skini eğer aşınma değeri düşükse çok güzel fiyatlara satabilirsiniz biraz bilgi ile güzel para.
Toplam 500 TL ByNoGame alışveriş yaptım bayram kodu ile 40 TL indirimde aldım 460 TL'yi 900 TL yaptım uygun skinlerle :) 1-2 hafta önce de 1000 TL'yi 1800 TL yaptım.
Fiyat kısmındaki direkt bana kalan ücret normalde skini 450 TL sattım.

Eki Görüntüle 1845858

Eki Görüntüle 1845859

İlginçmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı