Paycell Kullanılır mı?

Varli06

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İnternetten alışveriş vs. için bir kart alacağım da Paycell güzel diyorlar bilgi verebilir misiniz? Ziraat banka kart mı, Paycell kart mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell kullanıcısı isen, çok mantıklı bir karar. Her cuma 50 TL kazanma şansın var dijital operatör sayesinde. Salla kazan kampanyası ile bunu yapman mümkün. Ben ininal aldığım için pişmanım. Ya papara karta yada paycell'e geçeceğim. Herkese bir ön ödemeli kart lazım bence.

Tüm operatörlerde mi, sadece turkcell için geçerli değil mi internet? Ayda 5 kere sanal kart açmak ne demek açıklayabilir misin rica etsem ??

Bildiğin ben vodafone TR kullanıyorum ve hediye olan interneti alıyorum. Ayrıca 100TL harcamaya 500MB gibi bir şey tekabül ediyor.

Kampanyaları var hemde.
Turkcell kullanıcısı isen, çok mantıklı bir karar. Her cuma 50 TL kazanma şansın var dijital operatör sayesinde. Salla kazan kampanyası ile bunu yapman mümkün. Ben ininal aldığım için pişmanım. Ya papara karta yada paycell'e geçeceğim. Herkese bir ön ödemeli kart lazım bence.

Arkadaşın dediği 50tl buarada sadece hattına paket veya ek internet filan yapabilirsin o gelen parayla yok internetten bir şey alayım olayı yok.

Para yatırmak için ücret bile alınmıyor ?
Sitesini incelemenizi öneririm.
Paycell ücretler en aşağılarda
1564184141786.png

Yeni konular

Geri
Yukarı