Çözüldü Paycell ücretli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Şok'dan Tosla ve Paycell kart almıştım, kampanyaları olursa kullanırım diye. Fakat herhangi ücreti var mı araştırmadım. Ücret alıyor mu?

Genellikle kampanyalara baktığımdan ve Papara kullandığımdan dolayı Paycell ile işlem yapmıyorum.
1679125333034.png

Son düzenleme:
Çözüm
Mayıs ayında mesaj gelmişti, artık 2,90₺ inaktiflik ücreti alınacakmış.

Paycell hesabımı kapatmaya çalışacağım.

-
Paycell'i arayıp hesabı kapattırdım, öğrendiğim kadarıyla bakiye eksiye düşmüyormuş. Yine de kapattırdım, zaten kartı da kampanyaları da kullanmıyordum.

IMG_20230604_134232.jpg
Paycell kullanmasını bilene çok işlevli bir uygulama nakit para bile veriyor sana tabii kullanmasını bilirsen benim param yoktu parasız kaldım ayın 1'inde yatacak maaşım Paycell'den 1900 TL nakit para aldım bu tutar fatura dönemimde faturama yansıtılacak faturam la birlikte geri ödeyeceğim bu tutarı. Devamı olarak ise 140 TL fazla vereceğim faiz gibi düşün bence bir zararı yok bu tutarın zor anında destek olabiliyor sana.

Paycell kullanmasını bilene çok işlevli bir uygulama nakit para bile veriyor sana tabii kullanmasını bilirsen benim param yoktu parasız kaldım ayın 1'inde yatacak maaşım Paycell'den 1900 TL nakit para aldım bu tutar fatura dönemimde faturama yansıtılacak faturam la birlikte geri ödeyeceğim bu tutarı. Devamı olarak ise 140 TL fazla vereceğim faiz gibi düşün bence bir zararı yok bu tutarın zor anında destek olabiliyor sana.
Oysa kredi kartından Kmh kullansan 1,36% ile
1000 TL 30 gün için sadece 18 TL
2000 TL için 36 TL extra ücret yok
Kredi kartın yoksa Paycell süper olana gerek yok

Mayıs ayında mesaj gelmişti, artık 2,90₺ inaktiflik ücreti alınacakmış.

Paycell hesabımı kapatmaya çalışacağım.

-
Paycell'i arayıp hesabı kapattırdım, öğrendiğim kadarıyla bakiye eksiye düşmüyormuş. Yine de kapattırdım, zaten kartı da kampanyaları da kullanmıyordum.

IMG_20230604_134232.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı