Paycell'e kişiye özel IBAN geldi!

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Paycell'e gelen yeni özellikle artık kişiye özel bir IBAN'ımız var.
Screenshot_2023-11-18-15-43-14-199.jpeg

Paycell de web sitelerine eklemiş bu yeni özelliği.
Fakat IBAN numaramızın olması için doğrulanmış bir hesabımızın olması lazım. Bunun için de ayarlardan yeni gelen kimlik doğrulama türü olan kimlik resmi çekme ve yüzümüzün fotoğrafını çekme yöntemini kullanabiliriz. Doğruladıktan sonra da IBAN'ımız otomatik olarak oluşacaktır. Oluşmadıysa cüzdan sekmesinden oluşturabilirsiniz.

Bilmeyenler için Papara'ya da geldiğini belirtelim. Papara > Paycell.
Bence Tosla en iyisi. Kampanyası daha fazla Papara'dan. Ek olarak Şok'tan 2 liraya ve her ATM'den 499 liraya kadar ücretsiz yükleyebiliyoruz. Ama Papara daha ilgili sorunlara, orası tartışmaya kapalı.
Bana göre sıralama böyle.
Tosla > Papara > Paycell > İninal

Bence Tosla en iyisi. Kampanyası daha fazla Papara'dan. Ek olarak şok'tan 2 liraya ve her ATM'den 499 liraya kadar ücretsiz yükleyebiliyoruz. Ama Papara daha ilgili sorunlara, orası tartışmaya kapalı.
Tosla > Papara > Paycell > ininal.

Papara'da ücretsiz yatırma daha fazla ve cashback olayında daha iyi bence.

Papara'da ücretsiz yatırma daha fazla ve cashback olayında daha iyi bence.
Sadece Akbank ATM'leri ücretsiz Papara'da. Tosla'da hem Şok'tan yükleme var ama Şok 2 TL komisyon alıyor. Ayrıca ortak ATM 499 TL'ye kadar komisyonsuz Tosla'da, ondan sonra Papara'nın Akbank ATM dışında yükleyişimizde kestiği komisyonu kesiyor. Akbank ATM ise hem yatırırken, hem çekerken ücretsiz.

En iyisi Papara.
Müşteri hizmetleri dışında katılmıyorum. Tosla kampanyaları daha fazla ve Papara'nın çoğu kampanyasına sahip.

Bence Tosla en iyisi. Kampanyası daha fazla Papara'dan. Ek olarak Şok'tan 2 liraya ve her ATM'den 499 liraya kadar ücretsiz yükleyebiliyoruz. Ama Papara daha ilgili sorunlara, orası tartışmaya kapalı.
Tosla > Papara > Paycell > İninal
Olaya sadece kampanya olarak bakıyorsan Nays’tan daha iyi kampanyası olan başka bir para uygulaması yok. Kullanım olarak Papara sade ve işlevli. Tosla da Inınal gibi para kessin aylık.

Geri
Yukarı