Selda Bağcan: Her olayda IBAN gönderiliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Ünlü şarkıcı Selda Bağcan, son zamanlardaki olayları eleştirdi. Bağcan, her olayda hükümetin IBAN gönderdiğini, hükümetin yardım konusunda yetersiz kaldığını, başka ülkelerden bile yardım isterken düşünülerek yardım istenildiği, düşünülmeye gerek olmadığını, Türkiye'nin yandığını ve hayvanların öldüğünü, seyretmeye bayıldıklarını, böyle bir aymazlık olamaz, dedi.

Aslında insan merak ediyor. Fazlasıyla vergi veriyoruz, vergilerimiz nereye gidiyor diye. Merak etmemiz de normal, Selda Ablamız da onu eleştirmiş. Kaynak.

Ne demek vergilerimiz nereye gidiyor falan da filan. Yangında devletin rolünü birebir yangını yaşayanlara sorun nasıl iyi bir hizmet aldıklarını.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam gerçek anlamda yarış halindeler.

Hangisinde yok? Biraz haber dinleyin yalanlarını kendileri ortaya çıkarıyorlar. Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor.
Dostum şaka mı yapıyorsun? Kadının açıklamaları gayet doğru. 20 yıldır insanlardan deprem vergisi alıyorlar, utanmadan her felakette insanlara IBAN yolluyorlar. Bazı yerlere uçaklar günler sonra gitti. Neden? Devletin imkanları yetersiz olduğu için değil, para doğru yere harcanmadığı için.
Ne demek vergilerimiz nereye gidiyor falan da filan. Yangında devletin rolünü birebir yangını yaşayanlara sorun nasıl iyi bir hizmet aldıklarını.
Vergilerimiz 5'li çeteye gidiyor. :D

İroni mi yapıyorsunuz?

Bolu belediye başkanı için ihracı gündeme getirip önüne gelene küfür eden Fethiye belediye başkanına (ki bu kaçıncı mevzusu oldu) gıkını çıkaramayan kağıttan muhalefet. Sanki tüm partiler mecliste arkaya toplanıp "bugün bunları yapacağız alın rol dağılımınızı" diyorlar birbirlerine.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı