Çözüldü Payday 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Kurulumda sorun olmuş sanırım. Ama bu raporda başka bir dosya da sorunlu gözüküyor. Şöyle yapalım;
Denetim masasında 2013-2019 arası tüm C++ kütüphanelerini kaldırıp bu ikisini kurun. Sisteminiz 64 bit olsa bile x86 olanı da kurmalısınız.
Kurulumda sorun olmuş sanırım. Ama bu raporda başka bir dosya da sorunlu gözüküyor. Şöyle yapalım;
Denetim masasında 2013-2019 arası tüm C++ kütüphanelerini kaldırıp bu ikisini kurun. Sisteminiz 64 bit olsa bile x86 olanı da kurmalısınız.
tamam deniyorum
Denetim masasında 2013-2019 arası tüm C++ kütüphanelerini kaldırıp bu ikisini kurun. Sisteminiz 64 Bit olsa bile X86 olanı da kurmalısınız.

2005 2008'lerde var onları da silmem gerekli mi?

Steam ilk defa açarken gerekli her şeyi yapması lazım yapmadıysanız o prgramları yüklemen yeterli eskileri silme sakın bazı programlarda kullanıyor onları silersen o program durur formata doğru gidersin

Bir dosyadaki sorun gitmiş. Ama hala aynı dosya sorunlu.
Denetim masasındaki C++ 2015 x86 sürümünü kaldırın.
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll silin.
Sonrasında bu linkteki vc_redist.x86.exe dosyasını tekrar kurun.

Geri
Yukarı