PayDay 2 "another instance of this application is already running, exiting" hatası veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

Yucatta

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
Rx6600
Anakart
B550
İşlemci
i5-10400F
Steamd'en Payday 2 açmaya çalıştığımda bir süre çalışıyor diyor, sonra tekrar oyna yazısı geliyor. Yerel dosyasından açmaya çalıştığımda "another instance of this application is already running, exiting" hatasını alıyorum. Herhangi bir mod yüklü değil. Lazım olursa crashlog bu:

Application has crashed: C++ exception
Could not load texture because IDirect3D9::CreateTexture call failed.
Direct3D could not allocate sufficient memory to complete the call.

-------------------------------

Callstack:

payday2_win32_release (???) ???
payday2_win32_release (???) zip_error_code_system
payday2_win32_release (???) zip_error_code_system
KERNEL32 (???) BaseThreadInitThunk
ntdll (???) RtlGetFullPathName_UEx
ntdll (???) RtlGetFullPathName_UEx

Current thread: Renderer

System information:
Application version : 1.139.195
CPU : Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz (3 cores); SSE; SSE2; SSE3; SSSE3; SSE4.1; SSE4.2
DirectX : 12.0
GPU : AMD Radeon RX 6600 / aticfx32.dll[31.0.12027.9001]
Language : english
Memory : 16237MB 480KB
Physics : threaded
Renderer : DX9 threaded
Sound : Microsoft (Hoparlör (High Definition Audio Device))

Son düzenleyen: Moderatör:
dosya bütünlüğünü doğrula dedim ve hiçbir hata çıkmadı.Zaten çalışmadığı için sil yükle yapmıştım ama durum gene aynı kaldı.
Hocam sizin için biraz araştırdım bu konuyu ve çözüm buldum. İlk önce bu modu indiriryorsunuz:

Daha sonra oyunda envanterinizi açıp kapatın, böylece oyun verilerinizi kaydeder. O zaman bu modu kaldırıp normal şekilde oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam sizin için biraz araştırdım bu konuyu ve çözüm buldum. İlk önce bu modu indiriryorsunuz:

Daha sonra oyunda envanterinizi açıp kapatın, böylece oyun verilerinizi kaydeder. O zaman bu modu kaldırıp normal şekilde oynayabilirsiniz.

Modu yükleyip tekrar açmayı denedim ama hiçbir şey değişmedi.(super blt kuruluydu)

Modu yükleyip tekrar açmayı denedim ama hiçbir şey değişmedi.(super blt kuruluydu)
O zaman AMD ekran kartınızdan dolayı ola bilir hocam. Çünkü AMD ekran kartı yazılımları 3.parti uygulamalardan çok etkilendiği için bazen sorun çıkara biliyor. Yani ekran kartınızı, driverleri falan kontrol edin gerekirse yeni konu açın bunun için hocam.

O zaman AMD ekran kartınızdan dolayı ola bilir hocam. Çünkü AMD ekran kartı yazılımları 3.parti uygulamalardan çok etkilendiği için bazen sorun çıkara biliyor. Yani ekran kartınızı, driverleri falan kontrol edin gerekirse yeni konu açın bunun için hocam.
daha dün sıkıntısız çalışıyordu çıktıktan sonra oldu dediğiniz gibi Amd driverlarını güncelledim ama hala daha çalışmıyor.

Daha dün sıkıntısız çalışıyordu çıktıktan sonra oldu dediğiniz gibi AMD driverlarını güncelledim ama hala daha çalışmıyor.

Bende de aynı sorun var maalesef önceden çalışıyordu şimdi çalışmıyor 2 3 kez sil yükle yaptım ama olmadı dosyaları onarmayı denedim olmadı dosyalardada mods dosyası yok onarınca da çıkmıyor. AMD'den kaynaklı bir şey olabilir bence

Geri
Yukarı