Payday 2 DLC'siz silah tavsiyeleri

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Payday 2 DLC'siz silah tavsiyeleri arıyorum. Sizce oyunda normal soygunda ve gizli soygunda hangi silahlar tercih edilmeli?

Gizli de akimbo silahlar veya tabancalar kullanabilirsin. Tabii ki susturucuları olacak. Normal soygunda Pompalı ve tabanca öneririm. Eğer istersen normal soygunda ikincil silaha otomatik silahlar alabilirsin.

Gizli de akimbo silahlar veya tabancalar kullanabilirsin. Tabii ki susturucuları olacak. Normal soygunda Pompalı ve tabanca öneririm. Eğer istersen normal soygunda ikincil silaha otomatik silahlar alabilirsin.
İkinci silahta orta uzunluk namluya sahip silahları kullanmak nedense sinirimi bozuyor. Hiçbir şey isabet ettiremiyorum onlarla. O yüzden bomba atar koydum ikinci silaha.

En çok birincil silahta kararsızım sizce en iyi az sekme/hasar silahı hangisi?

İkinci silahta orta uzunluk namluya sahip silahları kullanmak nedense sinirimi bozuyor. Hiçbir şey isabet ettiremiyorum onlarla. O yüzden bomba atar koydum ikinci silaha.

En çok birincil silahta kararsızım sizce en iyi az sekme/hasar silahı hangisi?
Uzun zamandır pek oynamıyorum isimleri pek aklımda kalmadı ancak silahları oyunda karşılaştırabilirsin. Ben genelde az hazar/yüksek cephaneli silahları kullanıyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı