Payday 2 Görüntü Ayarlarında Donma ve Kapanma Sorunu

benisec_benisec

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Arkadaşlar şu zamana kadar sorunsuz oynadığım oyunum son 3 gündür görüntü ayarlarına girip ayarları değiştirmek istemem ile birlikte önce herhangi bir ayarı tıkladığım gibi donuyor(ses devam ediyor). Sonrasında ise oyun kapanıyor. Steam'den dosya doğrulama yaptım fakat durum aynı. İşin ilginç yanı oyunu HD graphics ile açınca ayarları değiştirebiliyorum fakat GTX850m ile açınca dediğim durum oluyor. Çözüm önerileriniz nedir acaba?

Nvidia experience ile ayarlayın ve ya sürücüler güncel değildir, onları kontrol edin.

Tüm sürücüler güncel. Nvidia Experience Payday 2 için çok fazla ayarı değiştirmeye imkan tanımıyor nedense o yüzden oyun içinde değiştirmem gerekiyor fakat yukarda belirttiğim üzere donma ve kapanma durumu hala devam etmekte. (İşletim sistemim W10)

Tüm sürücüler güncel. Nvidia Experience Payday 2 için çok fazla ayarı değiştirmeye imkan tanımıyor nedense o yüzden oyun içinde değiştirmem gerekiyor fakat yukarda belirttiğim üzere donma ve kapanma durumu hala devam etmekte. (İşletim sistemim W10)

Maalesef bende bilmiyorum, bir arkadaşımda da vardı böyle bir sorun, dediğimi yapınca düzeldi ama başka nedeni var mıdır bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı