Payday 2 press any key ekranından sonra oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

erebos25

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX3070
İşlemci
i7 11
Windows 11 RTX3070 i7 11.nesil işlemcim var. Oyun açılıyor "press any key ekranında bir tuşa basınca oyundan atıyor" oyun dosyalarını doğruladım. Farklı bir önerisi olan varsa sevinirim.
Selam.

İstersen önce şu dosyaların üzerinden tekrar geç ve tüm yazılımlarını kontrol et
1686746661165.png

İşe yaramadıysa şunu da deneyebilirsin;

1-) Kütüphane'den Payday 2 ye gidip özelliklerden tüm DLC'leri kapat
2-)Steam'i Offline mod da tekrardan başlat
3-)Steam\userdata\hesabının steam ID si\218620\remote klasöründeki save000.sav HARİÇ her şeyi sil (linux_save000.sav dahil)
4-)Steam hala Offline iken Payday 2 yi aç, açılıyorsa DLC'leri tekrardan aktif ederek Online moda geçebilirsin

Bu Payday 2 de bilinen bir sorun ve bildiğim kadarıyla tek bir çözümü var benim de daha önceden işime yaramıştı, Payday 2 çok eski ve kod olarak biraz sıkıntılı olduğundan sorunu tahmin etmek güç ama genellikle bu sorun eski bir versiyondaki save dosyan yeni bir versiyona taşınınca yaşanıyor bu şekilde o dosyayı temizleyerek güncel versiyona tekrardan bir save oluşturma imkanı sunabiliyorsun. Steam Online kalırsa tekrardan eski save dosyanı yüklüyor.

Hiç biri işe yaramadıysa kitaptaki en eski tekniği uygula kanka silip tekrar yükle :D

Geri
Yukarı