Payday 2 Türkçe yaması var mı?

erdiozgor

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Bu oyun uzun süredir Steam kütüphanemde duruyor. Artık bir oynayayım dedim olumlu yorumlarından dolayı. Ama çok detay var oyunda, Türkçe olmadan oynamak istemiyorum. Steam uyumlu Türkçe yama var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Türkçe yamayı buldum ve yaptım. Gördüğüm kadarı ile moderatörsünüz. Lütfen bir daha bilmediğiniz konularda var veya yok diye yorum yapmayın kimseye. Sizin yok demeniz ile araştırmamdan vazgeçseydim bu sonuca ulaşamayacaktım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 130
Türkçe yamayı buldum ve yaptım. Gördüğüm kadarı ile moderatörsünüz. Lütfen bir daha bilmediğiniz konularda var veya yok diye yorum yapmayın kimseye. Sizin yok demeniz ile araştırmamdan vazgeçseydim bu sonuca ulaşamayacaktım.
Araştırmak yerine neden konu açtınız o zaman?

Bu türkçe yama dediğin en son 3 yıl önce düzenlenmiş oyunun sadece %30'unu kapsayan bir mod paketi. Attığın menüden dahi kolayca anlaşılabiliyor ne kadar hata olduğu. Outdated bir mod önermek yerine hiç önermesin daha iyi, bir de atağa geçmen de ayrı komik, neyse sana corrupt türkçe yama ile oynamada iyi eğlenceler.

Türkçe yamayı buldum ve yaptım.
Tam bir yama değil. Test aşamasında. Oyunun %90'ı hala çevrilmemiş ve ilgilenen de yok. Bu arada o yamanın kodunu da ben yazmıştım arkadaşım için. Dosyaları kontrol edebilirsiniz. Sizce kendi yaptığım bir şeyi bilmeme imkanım var mı? Yok. E-postam bile hakkında kısmında duruyor.

Beta aşamasında olan bir şey teknik olarak tamamen çıkmamış oluyor.

@Tim

GreenTR adli birinden bahsediyorsunuz sanirim. Kendisi Steam'de arkadasim olur da, o da yamanin tamamlanmadigini söylüyor. Yapimcilar sürekli comak sokuyor diye ugrasmayi birakmis.

Su an resmi bir yama icin calisiyorlar bildigim kadariyla. Bakalim ne zaman gelecek.

@erdiozgor

Eger kastettigi kisi benim arkadasimsa sahsen @Tim'in dediklerini onaylayabilirim. En iyisi resmi yamayi beklemek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı