Çözüldü Payday 2 zorluk arttırılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

BeritKaan

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :)
Merhaba, Payday 2'de kendi yapacağımız işi seçerken, zorluk seviyesini de ona göre ayarlayabiliyor ancak kısa bir süre önce oynadığım hesabı sıfırladım ve oyuna tekrar başladım. Sıfırlama öncesi oyunda olan 6. risk seviyesine kadar ayarlayabiliyordum ama şu anda en fazla 4. seviye zorluk olan Mayhem'e çıkartabiliyorum. Zorluk seviyesini neden en sona çekemiyorum? Konu hakkında bilgi sahibi olan var ise yardımcı olursa sevinirim.

payday2_win32_release 2021-01-06 23-23-53-660.jpg

Çözüm
İlk defa duydum, daha önce nasıl düşük seviyede nasıl açabildim bilmiyorum, 80'e az kalmış birde o zaman deneyeyim, dediğiniz gibiyse şimdiden teşekkür ederim cevap için.
Durumun Infamy ile alakası da olabilir şimdi, ben oyunu aylar önce bıraktığım için hatırlayamamış olabilirim.
Bir kez Infamy olduysanız 80 seviye kilidi kalkıyor olabilir. Ama 0 Infamy için bu durum kesinlikle geçerli.

Ekleme: En az 1 Infamy seviyesine sahip olunması da kilidi açıyor, durum doğrulandı. Ayrıca Beneath the Mountain'i önceden hiç oynamadıysanız DW ve üstü ile başlamayın. Üzer...
Merhaba, Payday 2'de kendi yapacağımız işi seçerken, zorluk seviyesini de ona göre ayarlayabiliyor ancak kısa bir süre önce oynadığım hesabı sıfırladım ve oyuna tekrar başladım. Sıfırlama öncesi oyunda olan 6. risk seviyesine kadar ayarlayabiliyordum ama şu anda en fazla 4. seviye zorluk olan Mayhem'e çıkartabiliyorum. Zorluk seviyesini neden en sona çekemiyorum? Konu hakkında bilgi sahibi olan var ise yardımcı olursa sevinirim.
Her soygun için mi aynı durum yoksa sadece onun mu?

Level düzeyinle alakalı olabilir?
Sıfırlamadan önce 46 leveldim, kayıt dışı para ile iş oluştururken bahsettiğim son zorluğu seçebiliyordum. Hesabı sıfırladıktan sonra 74 lvl'e geldim, bahsettiğim gibi şuan 4 seviyeyi geçemedim, güncelleme ile kaldırdılar mı diye düşündüm ama böyle bir haber görmedim oyunda.

80 seviyenin altındaki kişiler Death Wish ve üzeri kontraktlar açamaz. Bu kısıtlama senelerdir var.

Son düzenleme:
80 seviyenin altındaki kişiler Death Wish ve üzeri kontraktlar açamıyor. Kaç Infamy olduğunuzun önemi yok bu durumda. Bu kısıtlama senelerdir var.
İlk defa duydum, daha önce nasıl düşük seviyede nasıl açabildim bilmiyorum, 80'e az kalmış birde o zaman deneyeyim, dediğiniz gibiyse şimdiden teşekkür ederim cevap için.

Durumun Infamy ile alakası da olabilir şimdi, ben oyunu aylar önce bıraktığım için hatırlayamamış olabilirim.
Bir kez Infamy olduysanız 80 seviye kilidi kalkıyor olabilir. Ama 0 Infamy için bu durum kesinlikle geçerli.

Ekleme: En az 1 Infamy seviyesine sahip olunması da kilidi açıyor, durum doğrulandı. Ayrıca Beneath the Mountain'i önceden hiç oynamadıysanız DW ve üstü ile başlamayın. Üzer...

Son düzenleme:
Çözüm

Bilgi için teşekkürler, şuanda Mayhem zorluğunda oynadım, yapay zeka biraz kanser etti ama tamamlamayı başardım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı