Steam Payday 3 20 Kasım'dan önce alınır mı?

Baker

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, malum 20 Kasım'dan önce Payday 3 alıp almamak arasında kaldım. Payday 2'yi 2015'ten beri severek oynadığım için Payday 3'ü de alıp Steam kütüphaneme eklemek istiyorum. Oyun aynı zamanda Game Pass'te de mevcut. Oyunun yorumları kötü fakat Payday 2 de oynamaya başladığım zamandan beri pek çok Update ile büyük yol kat etti ve düzeltildi. Zaman içinde gelen Update'ler ile aynısını Payday 3 için de yapacaklarını düşünüyorum.

Payday 2'yi azıcık oynamış biri oyunun büyük bir kısmının DLC ile parça parça satıldığını bilir aynısını ne yazık ki aynısını Payday 3 için de bekliyorum. Bu yüzden satın almadan önce Silver ve Gold Edition sürümlerinin alınmasının ne kadar mantıklı olduğunu sormak istiyorum. Bu Edition'lar şu anda heist ve silah ekliyor mu oyuna? Ben standard Edition'u almak istiyorum. Ona göre oyunu almayıp Game Pass'ten de oynayabilirim. Çünkü ne kadar oyuna kalıcı sahip olsam da her yeni gelecek DLC için yine para vermem gerekecek. Şu an oyundaki içerik yetersizse 3 aydan fazla oynamaya devam edeceğimi zannetmiyorum.

Bu yüzden Game Pass'ten alıp 3 ay oynayıp bırakabilirim standard Edition ile 3 aylık Game Pass şu anki Steam kuruyla kafa kafaya geliyor. Sizce oyunu alınır mı? Alacaksam da hangi Edition'u önerirsiniz ya da Game Pass'ten mi oynamalıyım?

1700168110345.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Payday 3 Amerika'da 40 dolar mena kuruna göre 30 35 civarlarında görebiliriz bu da 900 liraya falan denk geliyor yani 20 Kasım'dan sonra Gold Edition parasına standart Edition alacaksın Payday seven birisiysen kaçırma. 100 200 saat oynarım diyorsan satın al veya o kadar oynamazsan Game Pass alabilirsin

@Baker Xbox Game Pass'te var oyun çoğunluk oyun kötü dedi onların yalancısıyım bende.

Hocam Payday 3 Amerika'da 40 dolar mena kuruna göre 30 35 civarlarında görebiliriz bu da 900 liraya falan denk geliyor yani 20 Kasım'dan sonra Gold Edition parasına standart Edition alacaksın Payday seven birisiysen kaçırma. 100 200 saat oynarım diyorsan satın al veya o kadar oynamazsan Game Pass alabilirsin
Gold Edition a para vermek istemiyorum ileriye dönük ilk sene çıkacak dlc ler "4 adet Heist ve silah eklentileri" (gold edition içeriği) ucuzlayacaktır. Zaten burada da olduğu gibi pek çok insan oyunun şimdiki halinden memnun değil ama videolarda izlediğim oynanış sistemi oyunun toparlanması için büyük potansiyel içeriyor tabi toparlanması 1 seneden fazla sürecektir. Zaten halihazırda az heist varken yeni gelecek 4 heiste oyunun kendi parası kadar para vermeye gerek var mı ? Payday 2 deki gibi harita dlclerini almış birinin odalarına katılıp oynayabilir miyiz bilginiz var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı