Çözüm Steam Payday 3 Açık Betaya Katılamama

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
25
Bundan önceki konumda Payday 3 için kapalı betaya nasıl kaydolacağınızı göstermiştim, bu talimatlara uyarak Steam'den oyunun betasına katılmışsanız ve size beta erişimi verilmediyse bir bug yüzünden açık betaya da katılamıyorsunuz. Açık Beta dün herkese açılmıştı ancak bir bug yüzünden sanki kapalı betaya kaydolmuşsunuz ve sıra bekliyormuşsunuz gibi gözüküyor ve oyunun açık betasına erişemiyorsunuz. Bunu düzeltmek için küçük bir trick var.

• İlk öncelikle tarayıcınızdan Steam'de hesabınıza giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra Payday 3'ün mağaza sayfasına gidin ve Playtest kutucuğunu bulun.
  • Daha önce kapalı betaya katıldıysanız ve size çıkmadıysa şu şekilde bir yazı ile karşılaşacaksınız:

payday3.png
  • Sayfada boş bir alana sağ tıklayıp "İncele" diyoruz.
  • Karşımıza geliştirici araçları gelecek, üst taraftaki sekmelerden "Console" sekmesine geçiyoruz.
  • Karşımıza bomboş bir sayfa gelecek, buraya RequestPlaytestAccess(); yazıyoruz ve enter'a basıyoruz:

Ekran Görüntüsü (5).png
  • Enter'a bastığınız an karşınıza erişimi talep etmek için bir onay penceresi geliyor:

payday3-1.png
  • Erişim Talep Et dedikten sonra oyun hesabınıza ekleniyor ve oynanmaya hazır bir şekilde kütüphanede bekliyor. :)

1694207917110.png
Okuduğunuz için teşekkürler.

Yok kod filan hiç girmedim. Direk Steam uygulamasından Payday 3'e tıkladım oradan talep et dedim direk yeşile döndü.

Bu anlattığım yöntem kapalı betaya katılıp da çıkmayan arkadaşlar için geçerli. İlk defa beta erişimi talep ettiyseniz böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı