PAYDAY 3 Duyuruldu!

Payday oyunlarını geliştiren Starbreeze, Payday 3 için sonunda yayıncı ortağı bulduğunu açıkladı, bu da demek oluyor ki Payday 3 sonunda resmi olarak geliyor!
Hedef olarak gösterilen yıl ise 2023.

Dosya Ekleri

• 3809935-payday3-768x391.jpg
    3809935-payday3-768x391.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 247
Payday hiç oynamadım ve izlemedim. Kısaca özet geçebilir misiniz? Oynanır mı?

Soygun oyunu, bir arkadaş grubu olarak girip soygun yapıyorsunuz çeşitli mekanlara. Polisler ve çeşitli zorluklarla mücadele ediyorsunuz. Oyunun en kötü yanı, oyuna oyunu değiştirmeyen 3-5 GB'lik güncellemeler gelmesi. Sırf bunlardan bıktığım için oyunu silmiştim. Oyuna her gün güncelleme geliyor ve oyun gram değişmiyor Full parayla alınan DLC'lerle oynuyor ekliyorlar bir şeyler yapıyorlar.

PAYDAY hiç oynamadım ve izlemedim. Kısaca özet geçebilir misiniz? Oynanır mı?
Her türlü pis işi yapabildiğimiz bir oyun. FBI'dan dosya çalabilirsiniz, evi içeriden dışarıdaki polisleri öldürüp Meth, hapishaneden adam kaçırabildiğimiz, banka soyabildiğimiz, araba mağazasından araba çalabildiğimiz ve daha birçok şey yapabildiğimiz bir oyun. İndirimlerde 1,85 TL'ye iniyor, oynanır.

Acayip sevdiğim oyun geçen seneye kadar 1000 saat oynamıştım. Umarım harita çeşitliliği, zorluk değiştirilir. Death Sentence zorlukta "Meth cook" 4 saat oynadığımı biliyorum.

Yalan haber sanıp sinirlenmiştim şimdi şok oldum. Umarım Payday 2 gibi milyon tane küçük DLC yerine az ve dolu DLC'ler getirilir. Önceki oyundan farkı ne olacak acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı