Payday The Heist açılmama sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Bende önceden olan bir oyundu . Windows 7 varken çalışıyordu ama şu anda çalışmıyor. En son güncelleme ve Crack denedim. Tıklıyorum siyah bir ekran geliyor sonra masaüstüne geliyor. Acaba biraz da Recep Abi'den korkarak şu soru aklıma geliyor. Acaba Windows 8'den dolayımı çalışmıyor ? (Sadece bir ihtimal olarak soruyorum) :D

En son güncelleme 1.12.2 ve beraberinde DLC ile geliyor. Yahu biraz para biriktirip şu oyunları Steam'den bedava fiyatına aslanız da bu kadar cebelleşmeseniz Crack'lerle falan...

Bir ara Payday Steam'de 2$'a bile indi. Vallahi Steam'den almak en mantıklısı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı'dan başka şekilde almak mümkün değil. Anca paypal ile alabilirsin, onda da kradi kartı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartı'dan başka şekilde almak mümkün değil. Anca paypal ile alabilirsin, onda da kradi kartı :)
PayPal tam bir sanal kart sistemi olabilir ama banka hesabınız aracılığı ile de bir PayPal hesabı açabilir veya varolan hesabınıza ekleyip alışveriş yapabilirsiniz.

Belki amerikada geçerlidir bilemedim şimdi ekledim ben kendi banka kartımı abi yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı