Payhip'ten nasıl satış yapılır?

Pawrien

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Benim After Effects'te bir efekt paketim var ve bunu Payhip üzerinden satmak istiyorum fakat Payhip'te ödeme yöntemi olarak Paypal ve Stripe kullanılıyor ve bilindiği üzere ülkemiz globale kapalı olduğu için bu hesapları oluşturamıyorum ve bu nedenle de satış yapamıyorum. Bunun çözümü nedir ya da alternatifi var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Selamlar. Benim After Effects'te bir efekt paketim var ve bunu Payhip üzerinden satmak istiyorum fakat Payhip'te ödeme yöntemi olarak Paypal ve Stripe kullanılıyor ve bilindiği üzere ülkemiz globale kapalı olduğu için bu hesapları oluşturamıyorum ve bu nedenle de satış yapamıyorum. Bunun çözümü nedir ya da alternatifi var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?
Pack nasıl videosu var mı fiyat nedir

Selam. Benim After Effects'te bir efekt paketim var ve bunu payhip üzerinden satmak istiyorum fakat Payhip'te ödeme yöntemi olarak PayPal ve stripe kullanılıyor ve bilindiği üzere ülkemiz globale kapalı olduğu için bu hesapları oluşturamıyorum ve bu nedenle de satış yapamıyorum. Bunun çözümü nedir ya da alternatifi var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Buymeacoffee üzerinden yapabilirsin dostum.

Buymeacoffee üzerinden yapabilirsin dostum.
2 ödeme şekli varmış. Birisi Standart Ödeme diğeriyse Stripe ile Ödeme. Standart Ödemeyi seçip para kazanmaya başladıktan sonra sitedeki parayı banka hesabıma çekersem vergisini vesaire ödemediğim için ceza riskim olur mu? Vergimi ödemeyi çok isterim fakat o işlere girince 1000 lira dahi kazanıp vergisini vesaire ödesem bana 700 gibi bir şey kalıyor ve ayriyeten her ay Bağkur dene 1800 tl'lik şeyi ödemem gerekiyor bu yüzden şirketim yok şu an. Kısaca, o siteden parayı nasıl kendi hesabıma alırım ya da alabilir miyim?

Geri
Yukarı