Paylaşımlı ekran kartı vs Intel HD Graphics

anilege00

Femtopat
Daha fazla  
Intel UHD Graphics 617 ve paylaşımlı ekran kartına sahip olan 2 adet laptop buldum. Şu aralar öylesine alacağım bir şey sadece günlük işlerim için, fakat paylaşımlılar mı daha iyi yoksa yazmış olduğum Intel UHD Graphics 617 ekran kartı mı daha iyi? Bunun karşılaştırmasını yapabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel UHD Graphics 617 ve paylaşımlı ekran kartına sahip olan 2 adet laptop buldum. Şu aralar öylesine alacağım bir şey sadece günlük işlerim için, fakat paylaşımlılar mı daha iyi yoksa yazmış olduğum Intel UHD Graphics 617 ekran kartı mı daha iyi? Bunun karşılaştırmasını yapabilirseniz sevinirim.
İşlemci dahilindeki bütün grafik birimleri (ekran kartları) paylaşımlıdır. Intel UHD 617 de işlemci dahilinde bulunan yani paylaşımlı bir ekran kartıdır. Laptopların linkini atarsan kıyaslama yapar, ona göre bir öneride bulunuruz.

İşlemci dahilindeki bütün grafik birimleri (ekran kartları) paylaşımlıdır. Intel UHD 617 de işlemci dahilinde bulunan yani paylaşımlı bir ekran kartıdır. Laptopların linkini atarsan kıyaslama yapar, ona göre bir öneride bulunuruz.
tamam gönderiyorum

Bu ikisi arasında kalmıştım.
Diğer laptoptaki hangi ekran kartı? Günlük işler için UHD Graphics yeter. Bir de laptopların fiyatını söyler misiniz?

3800 TL falan olması gerek.

tamam gönderiyorum

İkiside alınmaz. İkisinde de ekran kartı işlemciye bağlı ve 4 GB ram'e sahip. 2 GB ram ekran kartına gider. Windows 2 GB ram kullanır. Geriye hiç RAM kalmaz.

Tamam, gönderiyorum.

İkisi de çok kötü, almaya değmez. Onların yerine aşağı linkini bıraktığım laptopa bakabilirsin.

CS ve Valorant oynatır, günlük işler için ideal.

Yeni konular

Geri
Yukarı