Paylaşımlı hesap nedir?

bilmemem

Decapat
Daha fazla  
Paylaşımlı hesap nedir arkadaşlar? Elden Ring oyununu oynamak istiyorum ama 1000 lira ve bütçem yok o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir hesap 100 kişiye satılıyor herkes offline modda oynuyor. Her yerden alma çalıntı hesaplar oluyor. İtemsatışta 20-30TL'ye satanlar var en azından hesabın sahibi belli onlardan al.

@İbrain korsanla doğrudan aynı şey olduğunu düşünüyorum. Oyun yapımcısına hiçbir şekilde para gitmiyor ve paylaşımlı hesapları da birden fazla kişiye kiralıyorlar. Sadece offline modda oyun oynayabiliyorsun. Online giremiyorsun, girebildiğini varsayalım. Bu sefer de hesap sahibi ya hesabı geri çekebilir ya da hesaba sürekli birileri girdiği için Online modda adamakıllı oyun oynayamazsın.

@İbrain korsanla doğrudan aynı şey olduğunu düşünüyorum. Oyun yapımcısına hiçbir şekilde para gitmiyor ve paylaşımlı hesapları da birden fazla kişiye kiralıyorlar. Sadece offline modda oyun oynayabiliyorsun. Online giremiyorsun, girebildiğini varsayalım. Bu sefer de hesap sahibi ya hesabı geri çekebilir ya da hesaba sürekli birileri girdiği için Online modda adamakıllı oyun oynayamazsın.
Kesinlikle katılıyorum hocam. Kul hakkı ve yapımcının emeğine saygısızlık dışında ben bu yöntemi kullansam oynadığımdan da bir şey anlamam. Başarım yok, topluluk yok, var ise atölye kullanılamaz gibi birçok kötü özelliği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı