Payoneer Adres Doğrulama

Merhaba, aynı sorunu ben de yaşadım ikametgahım kabul edilmedi. Teknik ingilizce konusunda ne kadar doğru çevirebileceğim konusunda endişeliyim. Yaptığın çevirmeyi paylaşabilir misin sana ait bilgileri sansürleyerek tabii ki, çok yardımı olacaktır.

Merhaba ikametgah belgesinin "belgenin neden verileceği" kısmını nasıl doldurdunuz? "kuruma ibraz" seçeneğini mi seçtiniz?
Ek olarak payoneerde doğrulama kısmında ikametgah seçeneği yok. Hangi seçeneği seçip belgenizi yüklediniz? Lütfen yardım eder misiniz?

@dokuntu11 kankam daha açıklayıcı anlatabilirmisin ingilizceye falan çevirip defalarca denedim kabul etmedi en baştan nasıl yapıldığını anlatırmısın rica etsem..

arkadaşlar yapabildiyseniz lütfen yardım edin. bir türlü yapamadım kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin

@Poyrazzzz merhaba çözebilildin mi sorunu bende kişisel olarak istihdam belgesi aldım ve hizmet faturası olarak yükledim kabul edilmez büyük ihtimal. sen nasıl çözdün . @canekiin sen çözebildin mi

peki orda 3 adet seçenek çıkıyor . hizmet faturası , banka işlemi gibi hangisini seçmeliyim oradan

bir de nasıl ingilizceye çevirdin o pdf yi
knk ben banka faturasını seçtim. ingilizceyide kendim bildiğim için kendim çevşrdim ama sen çeviriden çevir

Kankam kendi adıma açtığım payoneer hesabı adres doğrulamadan bloke yedi şimdi babamın adına acacam nasıl yaptıysan bana da yardımcı olursan süper olur Instagram yaz ordan konuşuruz
Bide edevletten mi alacak bu belgeleri

knk ikametgahı ingilizceye çevir gönder kabul ediliyo ben öyle yaptım oldu
Kankam benim kendi adıma açtığım payoneer hesabı adres doğrulamadan bloke yedi şimdi babamın adına acacam nasıl yaptıysan bbana da yardımcı olursan süper olur
Instagram ver ordan konusak
E devletten mi alacak bu belegeleri

Payooner, bir ödeme işleyici firmadır. Bağlı olduğu firmalarda kullanıcılara ödeme hizmeti sunar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…