Payoneer Adres Doğrulama

dokuntu11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar,
Yaklaşık 5 gün önce Payoneer bana adresimi doğrulamamı aksi takdirde hesabımın bu ay içerisinde silineceğini söyledi.
e-Devlet üzerinden ikametgah adresimin PDF'sini yolladım fakat kabul edilmedi diye mail atmışlar.
Dostlar hesabımın silinmesini istemiyorum, yardımınıza ihtiyacım var. 😔

E devlet te hangi kurum için diye bir yer var oraya payoneer Türkiye'deki şirketinin adını yazıp vermelisiniz.
Ben zaten oraya "Payoneer" yazdım seçme yerinede "kurum istiyor" işaretledim ama payoneer kabul etmedi, dün aynı belgeyi ingilizceye çevirip yolladım inşallah onu kabul ederler. Zaten kabul etmezlerse daha ne yapcağımı bilmiyorum inşallah kullanan biri mu mesajı görürde bana yardımcı olur.

Ben zaten oraya "payoneer" yazdım seçme yerinede "kurum istiyor" işaretledim ama payoneer kabul etmedi, dün aynı belgeyi ingilizceye çevirip yolladım inşallah onu kabul ederler. Zaten kabul etmezlerse daha ne yapacağımı bilmiyorum inşallah kullanan biri mu mesajı görürde bana yardımcı olur.

Payoneer yazmayacaksınız Türkiye distüribitör in adını yazacak sın.

Tam olarak ne yazmam gerektiğini örnek olarak gösterebilir misiniz, sizden rica etsem?

Biraz araştırdım ama bulamadım. Oraya Türkiye distirübörünün adını yazacaksın ya da direk payoneer global şirketinin ismini yazmayı dene ör: Payoneer inc gibi.
Mesela bunu yazmayı dene :"Payoneer ınc"
Sitenin en alt kısımında yazıyor: 2005-2020 payoneer ınc. All rights reserved.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum,
ikametgah adresimi ingilizceye çevirip gönderdiğimde kabul ettiler. Eğer bunu okuyan dostlar varsa ingilizceye çevirmeleri gerekiyor. O zaman kabul ediyorlar.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum,
ikametgah adresimi ingilizceye çevirip gönderdiğimde kabul ettiler. Eğer bunu okuyan dostlar varsa ingilizceye çevirmeleri gerekiyor. O zaman kabul ediyorlar.
İkametgah adresimi nasıl İngilizceye çevirdiniz acaba lütfen yardımcı olur musunuz ben de aynı sorunu yaşıyorum

İkametgah adresimi nasıl İngilizceye çevirdiniz acaba lütfen yardımcı olur musunuz ben de aynı sorunu yaşıyorum
Orada yazılanları çevirtip PDF olarak yükledim sisteme.
Eğer benim gibi teknik İngilizcen yoksa sana çevirecek birini bulman lazım dostum.
Eğer üzerine kayıtlı fatura adresi varsa o da oluyordu hatırladığım kadarıyla ama bende olmadığı için ben onu yapmamıştım. su fatutası falan

Orada yazılanları çevirtip PDF olarak yükledim sisteme.
Eğer benim gibi teknik İngilizcen yoksa sana çevirecek birini bulman lazım dostum.
Eğer üzerine kayıtlı fatura adresi varsa o da oluyordu hatırladığım kadarıyla ama bende olmadığı için ben onu yapmamıştım. su fatutası falan
benim de üzerime kayıtlı resmi bi fatura yoktu maalesef. senin yaptığın gibi yapıcam umarım onaylanır, yaklaşık iki haftadır uğraşıyorum çünkü :(

Geri
Yukarı