Payoneer vs webmoney

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Eb24 isimli internet sitesinden euro bazlı ödeme almak istiyorum. Bunu sonradan TL olarak çevirmek istiyorum. Biraz araştırdığımda webmoney veya Payoneer ile yapabileceğim kanısına vardım. Haksız mıyım? Sorunsuz bir şekilde ödeme alabilir miyim? Eğer alabileceksem tercihim hangisinden yana olmalı?

Yok mu arkadaşlar bilgisi olan? Payooner veya webmoney kesinti yapıyor mu? Yapıyorsa ne kadar? Yardımcı olabilecek arkadaş birisi yok mu?

Eb24 isimli internet sitesinden euro bazlı ödeme almak istiyorum. Bunu sonradan TL olarak çevirmek istiyorum. Biraz araştırdığımda webmoney veya Payoneer ile yapabileceğim kanısına vardım. Haksız mıyım? Sorunsuz bir şekilde ödeme alabilir miyim? Eğer alabileceksem tercihim hangisinden yana olmalı?

Yok mu arkadaşlar bilgisi olan? Payooner veya webmoney kesinti yapıyor mu? Yapıyorsa ne kadar? Yardımcı olabilecek arkadaş birisi yok mu?
Payoneer ödeme aldığında genelde fatura falan istiyor. Webmoney için ise durum biraz farklı. Yanlış bilmiyorsam webmoney şuanda rusya ve rus bankaları hariç başka ülkelere çekilemiyor. MegaStock - TurkMoney anladığım kadarıyla Türkiye'de bir yetkili firma varmış. Daha önceleri webmoneyalsat diye bir firma vardı kapandı. Sanırım webmoney çekme işlerinde tek seçeneğiniz turkmoney firması.

Not: Sadece bilgi ve önderidir. Oluşabilecek aksilik yada benzeri şeylerden sorumlu değilim. Turkmoney için güvenilirliği hakkında bilgim yok, yanlızca webmoneyin sitesinde tek türk firması olduğu görünüyor o yüzden yazdım.

EB24 isimli internet sitesinden euro bazlı ödeme almak istiyorum. Bunu sonradan TL olarak çevirmek istiyorum. Biraz araştırdığımda webmoney veya Payoneer ile yapabileceğim kanısına vardım. Haksız mıyım? Sorunsuz bir şekilde ödeme alabilir miyim? Eğer alabileceksem tercihim hangisinden yana olmalı?

Payoneer, kartını sipariş edersiniz yılda 30 dolar çeker. Diğer türlü hesap ücreti gibi bir ücreti yoktur. Para çekerken ise dolar kuru 19.40 diyelim Payoneer kuru 19.05'ten alıyor. Para çekerken bu şekilde komisyonunu almış oluyor.

Geri
Yukarı