PayPal hesabı açıldıktan sonra para göndermek mümkün mü?

sarrowx

Hectopat
Daha fazla  
PayPal hesabı açabiliyorum sanal numara satın alıp. Hesaba giriş yapabiliyorum ancak numara tek kullanımlık olduğu için birkaç saat sonra giriş yapamadım. Para gönderme çalışıyor mu bilmiyorum. Banka kartımı kabul etmişti, tek kullanımlık girsem para gönderebilir miyim?

PayPal hesabı açabiliyorum sanal numara satın alıp. Hesaba giriş yapabiliyorum ancak numara tek kullanımlık olduğu için birkaç saat sonra giriş yapamadım. Para gönderme çalışıyor mu bilmiyorum. Banka kartımı kabul etmişti, tek kullanımlık girsem para gönderebilir miyim?
Nasıl hocam,Adres bilgileriniz istenmedi mi?

Türkiye'de yaşıyorsanız PayPal çekildi çalışmıyor. Ama VPN ile deneyip giriyorsan bir süre sonra VPN ile de girilmiyor.

Nasıl hocam, adres bilgileriniz istenmedi mi?

Hocam İngiltere random adres oluşturucudan yazdım. Hesap açıldı para gönder kısmı gözüktü ama sonra yaparım dedim hesaba giriş için SMS istedi giremedim.

Türkiye'de yaşıyorsanız PayPal çekildi çalışmıyor. Ama VPN ile deneyip giriyorsan bir süre sonra VPN ile de girilmiyor.
Vpn ile ingilizce signup tarafından yaptım.Sonra vpn yi kapadım

Yeni konular

Geri
Yukarı