PayPal ile ödeme yapmak

oliber

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir bir plak sitesinden plak bakıyorum ve aradığım birçok plağı çok ucuza bulmama rağmen bir türlü ödeme yapamıyorum. Çünkü sitedeki satıcılar sadece PayPal kabul ediyor. Acaba bunun için bir alternatif var mıdır? Neler yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir bir plak sitesinden plak bakıyorum ve aradığım birçok plağı çok ucuza bulmama rağmen bir türlü ödeme yapamıyorum. Çünkü sitedeki satıcılar sadece PayPal kabul ediyor. Acaba bunun için bir alternatif var mıdır? Neler yapabilirim?
Mastercard ve visada var sadece paypal yok ki normal bir kartınla alabilirsin.

PayPal’ın Türkiye’deki müşterileri para gönderemez veya alamaz, hesaplarına erişemez ya da tanımlı banka hesaplarına para çekemezler.

PayPal olarak Haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik.

Ödeme sayfası olarak direkt PayPal sayfasına atıyor. Kendi kartımı yazıyorum kabul etmiyor.
Haa paypalın sanal posunu kullanıyorlar ozaman bir çözüm yok paypal türkiyeden gittiği için türkiyenin kartlarını kabul etmez ne yazıkki alışveriş yapmanın bir yolu yok site ile iletişime geçip durumu anlatabilrsiniz belki onlar çözüm sunar.

Ediyor, her ay Contaboya ödeme yapıyorum.
Hocam o iş baya uğraştırıcı önce yurtdışından banka hesabı açması ve yurtdışı sim kartı alması lazım bide sağlam bi vpn alması her girdiğinde o vpn açması lazım çook uzun bir iş ve masraflı bence site sahibiyle konuşsun derdini anlatsın daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı