Paypal Kart vs İninal

Suncuha

Hectopat
Daha fazla  
Paypal kartı mı yoksa ininal kartı mı tavsiye edersiniz? Niçin?
Her iki kartında artıları ve eksikleri nelerdir?
Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

Yanlış Bilgi
Kısaca Paypal kartı aylık kart ücreti 5 tl ve bankası olmadığı için para yüklerken ve çekerken ekstra 5 TL alır tek avantajı içindeki parayı çekebilmeniz. İninal kart ptt bankamatiklerinden şubelerinden migros ve tansaştan yükleme yapabilirsiniz (100 tl ye 1 tl ptt matik ücret alır) tek dez avantajı attığınız parayı asla çekemezsiniz. (ininal kart eğer kartınızda para varsa ayda 1 TL çeker)

Bence PayPal çünkü PayPal kart kral kart. :)
Ne alaka kardeşim paypalın çektiği ekstra ücretler her para yatırdığında veya çektiğinde 5 tl alması kral kart yapıyorsa beyninde sorun var k.b. Kişinin tercihi artık bu kartaki parayı çekicekse paypal almak zorunda çekmeyecekse ininal kart daha karlı ve daha kullanışlıdır.

Ne alaka kardeşim paypalın çektiği ekstra ücretler her para yatırdığında veya çektiğinde 5 tl alması kral kart yapıyorsa beyninde sorun var k.b. Kişinin tercihi artık bu kartaki parayı çekicekse paypal almak zorunda çekmeyecekse ininal kart daha karlı ve daha kullanışlıdır.
Kusura bakma ama iyi sallamışsın 5TL 5TL :D PayPal kart derken PaybyMe'yi mi kast ediyorsun ? Eğer öyleyse PaybyMe almak için 16 yaşından büyük olman gerekiyor. İninal da ise sınırlama yok, ilk başta 15TL ücret veriyorsun, 5TL kart için ücreti 10TL de içine yüklüyorlar, ilk defa yükleme yaptığı için 1TL kesiyorlar. İninal kartı aldığın zaman İnternet sitesine girip kartı aktifleştirmen gerekiyor.Ben İninal kullanıyorum, neredeyse her yerde PTT olduğu için daha kolayıma geliyor, DenizBank ATM'si aramakla uğraşmıyorum (PaybyMe de yükleme noktası DenizBank'tır).

Kısaca Paypal kartı aylık kart ücreti 5 tl ve bankası olmadığı için para yüklerken ve çekerken ekstra 5 TL alır tek avantajı içindeki parayı çekebilmeniz. İninal kart ptt bankamatiklerinden şubelerinden migros ve tansaştan yükleme yapabilirsiniz (100 tl ye 1 tl ptt matik ücret alır) tek dez avantajı attığınız parayı asla çekemezsiniz. (ininal kart eğer kartınızda para varsa ayda 1 TL çeker)
Çok güzel sallamışsın bende tebrik ediyorum. Bende kullanıyorum PayPal kart. Aylık 150 TL atıyorum. Param 1 kere bile kesilmedi. G2A dan oyun aldım. Oyunum gelmedi, hemen aradım, yardımcı oldular. Bu arada PayPal kartın Bankası TEB bankasıdır. Para yatırırken falan da para almıyorlar. Bu arada bendeki PayPal Nakit Kart. Diğeri ile aynı mı bilmiyorum orasını.

Senin için öyle olabilir ama benim için öyle değil ben 13 yaşındayım ve sadece PayPal kartım var buyüzden ve beyninde sorun var demişsin ya söz sahibine aittir bunu unutma.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı