İninal Kart Nasıldır?

Peregrim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin ben İninal kart almak istiyorum ancak bazı tereddütlerim var. Ben bu kartı alınca Origin, Steam, G2A, GMG gibi sitelerden rahat ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilecek miyim ve de bu kartı temin ederken ben PTT şubesinden alacağım. yanımda ne kadar para götürmeliyim? Kartın kesintileri falan varmış duyduğum kadarıyla. Bunun hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim. Kullanan arkadaşlarda görüşünüzü yazarsa güzel olur. [emoji4]

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyerek tüm sorularını ceplayabilirsin.

Kart'ı 15 TL'ye almıştım PTT'den ama sen yine de yanında 20 TL götür. 1 TL aylık vergisi var ama içinde bakiye olduğu sürece. Yani içinde para yoksa o ay vergi almıyor. MasterCard logolu her yerden alışveriş imkanı sunuyor. Yanılmıyorsam içine maksimum 2000 TL yükleniyor.

Tavsiye etmem onun yerine PayPal al hem daha iyi, hem daha güvenli hem de her yerden sorunsuz alışveriş yaparsın. Ancak sadece oyun için kullanacaksan ininal al indirim oluyor ara sıra karta.

Yanına 15 tl ve git. Kartı aldığında içinde 9 tl olacaktır. Paypal hesabına eklemek için en az 5 tl para istiyor. Kartını ininal sitesinden aktifleştirmen gerek. Ayarladığında ininal sitesinden kart ekstresini ( 4 haneli kod) Paypal'ın kod istediği yere giriyorsun ve sorunsuzca kullanabilirsin. Paypal otomatik olarak TL birimindeki parayı USD birimine dönüştürür ve istediğin gibi alışveriş yapabilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur.

İninal aldım memnunum D&R dan aldım 4.50 TL ye. PTT ye gidip para yüklüyorum sonra alışverişimi yapıyorum. Markette bile kullanabilirsiniz.

5000 TL Limiti var o kadar yatırınca daha da para yatırılmıyor. Aldığın günden itibaren 10 yıl son kullanma tarihi var. Her yerde kullanabilirsiniz. ING Bank üzerinden para çekilebiliyor fakat 5 TL +%2 komisyon alıyordu sanırsam. Aylık 1 TL kesiyor aidat olarak.

Enpara Card başvurusu yapın adamlar ayağınıza kadar getiriyor hiç bir ücret almıyorlar kalem ve not defteri hediye ediyorlar. Aylık 50 TL kadar yaptığın Steam gibi alış verişlerinde yarısını geri iade ediyorlar. 5 kuruşta aidat veya her hangi bir ücreti yok.

Arkadaşlar merhaba bn konuyu açan arkadaşın arkadaşıyım onun cevap izni olmadığı için onun ağzından bn soruları sorucam.@ruhlord verdiğin cevap için teşekkürler yardımcı oldun ancak kart 5tl mi 15 tl mi bn içine o kartın etkinleştirmeden hemen para yükletebilecekmiyim ve de paypaldan bahsettiğin kısmı anlamadım kart dediklerini yapınca paypal a mı dönüşüyor cevaplarsan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı