Paypal mı? İninal mi?

Straxien

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler arkadaşlar. Ben 15 yaşındayım ve internetten alışveriş için bir kart almak istiyorum ama bu iki kart arasındaki farkları ve avantajlarını bilmiyorum. Bir kaç sorum olacak.

1) Bu kartları nerelerden alabilirim? Ücret öder miyim alırken ? Bir de almak için şartlar nedir ?
2) Bu kartları her sitede kullanabilir miyim ? Veya hangisi daha fazla sitede geçerli? Yurtdışından da alışverişte kullanabilir miyim ?
3) Siz hangisini önerirsiniz ? Hangisinde daha fazla avantaj var ? Şimdiden teşekkürler.

Bence paybyme almalısın;
1-) Paybyme'nin kendi sitesinden bedava alabilirsin.
2-)Çoğu sitede geçerli (Steam) ve Visa anlaşmalı olduğu için rahattır.
3-)Bence Paybyme bedava olduğu için ve ekstra ücret almadığı için iyi ama İninal kartta ücret ödeyip kart satın alıyorsun ayrıca para yüklemelerinde belli bir miktar kesinti oluyor.

Bence paybyme almalısın;
1-) Paybyme'nin kendi sitesinden bedava alabilirsin.
2-)Çoğu sitede geçerli (Steam) ve Visa anlaşmalı olduğu için rahattır.
3-)Bence Paybyme bedava olduğu için ve ekstra ücret almadığı için iyi ama İninal kartta ücret ödeyip kart satın alıyorsun ayrıca para yüklemelerinde belli bir miktar kesinti oluyor.

Yanlış bilgilendirmeyin! Para yüklemelerinde herhangi bir kesinti olmuyor. Sadece ayda 1TL aidat alıyorlar, hesapta para yoksa bunu bile kesmiyorlar.

Ben İninal kullanıyorum ve öneriyorum.

İninal paypal farkı yok gibi bence. İninal kullanıyorum. En az 25 TL yükleme sınırı var. Bir de kartı alırken bir seferlik 5 lira (Öyleydi herhalde) her yüklemede 1,5 - 2 TL arası ücret ödüyorsunuz. Paypal'da en az 25 TL diye bir sınır yok diye biliyorum. Ve size en büyük tavsiyem Paybyme almayın. Büyük bir pişmanlıktır.

İninal paypal farkı yok gibi bence. İninal kullanıyorum. En az 25 TL yükleme sınırı var. Bir de kartı alırken bir seferlik 5 lira (Öyleydi herhalde) her yüklemede 1,5 - 2 TL arası ücret ödüyorsunuz. Paypal'da en az 25 TL diye bir sınır yok diye biliyorum. Ve size en büyük tavsiyem Paybyme almayın. Büyük bir pişmanlıktır.
En az 25TL yükleme sınırı yok PTT ATM'lerinden bütün kağıt paraları yükleyebilirsiniz.. Kartı 5TL'ye aldıktan sonra ücret ödemiyorsunuz. Her yüklemde para kesilmiyor(PTT)!! Sadece aylık 1TL aidat var, hesapta para yoksa aidat'ta kesilmiyor.

Lütfen bilmediğiniz konulara yorum yapmayın.. Birde kullanıyormuşsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı