Paypal Para İadesi

AgainstCurrent

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kyk yurdunda kalıyorum. Paypal ile 1 aylık vpn almıştım fakat engelli olduğu için kullanamadım ertesi gün para iadesi istedim. Paypaldan para iade edildi gözüküyor. Neyse parayı çekmeye gittim hesapta para olmadığını gördüm. İnternetten araştırdım paranın yüklenmesi 3-5 günü bulunuyormuş.

Asıl konu para iadesinden sonra başka bir vpn aldım(paranın hemen iade edildiğini sanıyordum) satın alma gerçekleşti fakat ne hesapta ne de paypal hesabında para vardı. Bu durumda iade edilen paradan mı kesilecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı durum oldu. Yurtdışından birşey aldım. Türkiye'de geçerli değilmiş. İptal ettirdim. Paypal iade olacaktı. 1 ay beklemem gerekiyormuş. 1 ay geçti. Para gelmedi. Mail attım. Telefon ile aradılar. Bankamda sorun varmış, yurtdışından para almaya mı ne kapalıymış. Banka ile görüş dediler. Uğraşmadım. Geçti gitti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı