Paypal Teyit İçin Onay Kodu Gelmedi

Ulgoray

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bugün Paypal hesabımla banka kartımı bağladım. Teyit için 3TL çekti. Fakat onay kodu gelmedi. Kodun hesap özetinde gözükmesi lazımmış. Fakat bende gözükmüyor. Kodu bir daha istedim. Gene 3TL çekti fakat kod gözükmüyor. Hesabımdan toplamda 6TL çekilmiş. Fakat bu parayı paypal çekti diye hesap özetinde gösteren bir yazıda yok. Yani para çekildiğine göre kod gelmiş. Ama bende gözükmüyor. Daha doğru bu paranın çekildiğine dair hesap özetinde bile bir bilgi yok.

Banka İş bankası, Bankamatik kartı Maestro

Adsız.png

Kod artık gelmiyor ininal kartımı bağlamıştım para çekmişti ama kod gelmemişti. Alışveriş yaparken 3 Lirayı kulanacaksın mesela bir oyun 15 tl paypala alınca 12 tl olucak.

Merhaba arkadaşlar. Bugün Paypal hesabımla banka kartımı bağladım. Teyit için 3TL çekti. Fakat onay kodu gelmedi. Kodun hesap özetinde gözükmesi lazımmış. Fakat bende gözükmüyor. Kodu bir daha istedim. Gene 3TL çekti fakat kod gözükmüyor. Hesabımdan toplamda 6TL çekilmiş. Fakat bu parayı paypal çekti diye hesap özetinde gösteren bir yazıda yok. Yani para çekildiğine göre kod gelmiş. Ama bende gözükmüyor. Daha doğru bu paranın çekildiğine dair hesap özetinde bile bir bilgi yok.

Banka İş bankası, Bankamatik kartı Maestro

Eki Görüntüle 51811
ayni problemi su anda yasamaktayim ve cozemiyorummmm

Yeni konular

Geri
Yukarı