Paypal'a İninal Kart Bağlanılabiliyor mu?

Ohzman

Hectopat
Paypal'ın ülkemizdeki son durumunu biliyorum fakat yakın zamana ait birkaç yazı okudum, yurt dışı adresli hesabı kurdum. Yurt dışı için gereken telefon numarasını da ayarlayıp onaylattım, geriye sadece kart eklemek kaldı. Kart eklemeyi denediğimde aşağıdaki hatayı aldım, düzeltilebilir mi, yoksa İninal kart eklenemiyor mu?

IMG_20180521_181424.JPG

Edit: Çözümünü buldum konu kilitlenebilir

Son düzenleme:
Bu forumdan mı başka forumun bi araştırma inceleme videosunda görüp kullandığım EntroPay sitesi var. İngiliz bankası belli komisyon karşılığında size İngiltere'ye bağlı sanal ön ödemeli kredi kartı oluşturuyor. Ben onunla çok alışveriş yaptım paypal üzerinden ama yasallığı konusunda bilgili olanlar yardımcı olsun.

Herhangi bir kartı eklerken içinde 5 liraya yakın bir bakiye istiyormuş doğrulama için bundan dolayıymış
Bu forumdan mı başka forumun bi araştırma inceleme videosunda görüp kullandığım EntroPay sitesi var. İngiliz bankası belli komisyon karşılığında size İngiltere'ye bağlı sanal ön ödemeli kredi kartı oluşturuyor. Ben onunla çok alışveriş yaptım paypal üzerinden ama yasallığı konusunda bilgili olanlar yardımcı olsun.
Abi peki bir şey sorucam türkiyede ki ön ödemeli kartlara, yurtdışından para aktarabileceğimiz bir sistem var mı ? Yoksa sadece para mı atabiliyoruz

Herhangi bir kartı eklerken içinde 5 liraya yakın bir bakiye istiyormuş doğrulama için bundan dolayıymış

Abi peki bir şey sorucam türkiyede ki ön ödemeli kartlara, yurtdışından para aktarabileceğimiz bir sistem var mı ? Yoksa sadece para mı atabiliyoruz
Yok olmuyo en son denediğimde olmamıştı. Entropay mevzusunu araştırırsan bulursun. Entropay de ön ödemeli kart ama ona burdaki kartla ödeme yapabilirsin. İninal'a yatırır ondan Entropay'e ordan da ister kartla direk çekersin ister Paypal'a bağlar çekersin. Ama iki aracı kullanacağından paranı eritir biraz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı