PayPal'dan Türkiye banka kartına para alma

Yahiko07

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 18 yaşındayım banka kartım var ve uzun zamandır freelancerlık yapıp oyun parası elde ediyorum ancak artık dolar olarak ödeme almak istiyorum ve müşterilerin hepsi PayPal kullanıyor.

Yardıma ihtiyacım olduğu konuda, müşterim yurt dışında PayPal hesabı ile bana Türkiye'ye nasıl para gönderebilir? Dolar olmak üzere.

Binance veya kripto walletlere para tether olarak alabilirsiniz fakat Kanada gibi birkaç ülkede.
Hatta amerikanında birkaç eyaletinde örneğin: Texas gibi yerlerde Binance ve birçok uygulama bizim ülkemizde nasıl PayPal banlıysa onlardada Binance banlı onun dışında.
Wise önerebilirim veya aklında alacağın bir ürün varsa Amazon gift Card şeklinde Amazon'dan gift Card aldırabilirsin. Onun dışında pek mümkün olduğunu sanmıyorum bu ay çok cebelleştim yurt dışından para almakla 42 dolar para alacaktım para yandı alamadım adam atmak istiyor hala fakat ne o atabildi ne ben alabildim.

Binance veya kripto walletlere para tether olarak alabilirsiniz fakat Kanada gibi birkaç ülkede.
Hatta amerikanında birkaç eyaletinde örneğin: Texas gibi yerlerde Binance ve birçok uygulama bizim ülkemizde nasıl PayPal banlıysa onlardada Binance banlı onun dışında.
Wise önerebilirim veya aklında alacağın bir ürün varsa Amazon gift Card şeklinde Amazon'dan gift Card aldırabilirsin. Onun dışında pek mümkün olduğunu sanmıyorum bu ay çok cebelleştim yurt dışından para almakla 42 dolar para alacaktım para yandı alamadım adam atmak istiyor hala fakat ne o atabildi ne ben alabildim.

Benim 3 aylık bir oyun modelleme projem vardı adam sizde olduğu gibi parayı göndermek istiyor döviz hesapları denedik olmadı kripto ile yapmayı düşündük ama Binance gibi büyük olmayan platformlar çok fazla komisyon alıyorlar aracı bir site ile düşük komisyonla alabilmek iyi olurdu çünkü 150 dolarlık bir ödeme vardı adam iyi niyetli olduğu için 50 dollarlik giftcardlar verdi ama sürekli bu tarz sorunları oluyor Wise'yi en son denediğimde Türkiye'yi desteklemiyordu.

Yanlış bilmiyorsam Türkiye üzerinden paypal hesabı açılamıyor. Paypal çok uzun zaman önce Türkiye için hizmet vermeyi durdurmuştu. Ayrıca farklı yollardan paypal hesabı açsanızda Türkiye bankalarına ödeme yapmıyorlar diye biliyorum.

Geri
Yukarı