Steam Pazar Bekletmesi Nasıl Kaldırılır?

RAMB0

Decapat
Daha fazla  
Steam Guard kullanmam gerektiği yazıyor, telefona yükledim. Satış için de onay verdim ama hala bekleme alıyorum. Amacım CSGO kasalarını satıp Forza 4 almak. Şu anda indirimle 65 liraya geliyor. Bu pazar bekletmesini nasıl kaldırabilirim?

20 TL altı skin, kasalar steam guard aktifleştirildikten hemen sonra satılabiliyor, 20 TL üstü eşyalar için mobil guard aktif edildikten sonra 1 hafta hesapta kalması gerekiyor akabinde pazarda satabilirsin. 1 hafta beklemeden kaldıramazsın.

Takas banınız da var mı hocam?

Eğer takas kısıtlamanız yoksa 65 TL değerindeki (Satınca cüzdana gelen para 65) kasaları bana takas yoluyla gönderebilirsiniz. Ben de oyunu size hediye ederim eğer sizin için de uygunsa.

Takas banınız da var mı hocam?

Eğer takas kısıtlamanız yoksa 65 TL değerindeki (Satınca cüzdana gelen para 65) kasaları bana takas yoluyla gönderebilirsiniz. Ben de oyunu size hediye ederim eğer sizin için de uygunsa.
Evet, mantıklıymış ama 20 TL altı kasaları beklemeden sattım maalesef. Şu anda bakiyem 35 TL oldu. Hesapta sadece Rüyalar ve Kabuslar Kasası kaldı, o da 30 TL. Yani onu da satarsam forzaya tam yetiyor. Ne yapsam bilemedim.

Maalesef beklemeniz gerekiyor. Yaz indirimlerinde forza yine aynı fiyata düşer o zaman alabilirsiniz.
Tek çare o gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı