Steam Pazar kullanıma kapatılabilir mi?

mooda

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 6 ay önce tüm güvenlik önlemlerime rağmen Steam hesabımı çaldılar, cüzdandaki tüm parayla kendi pazarlarından satın alım yaptılar. Böyle bir durum tekrarlanmasın diye cüzdanımda para tutmuyorum fakat Steam'in dolara geçmesinden sonra artık tutmaya başladım. Tekrar böyle bir durumun tekrarlanmaması için Steam pazarından satın alım yapma özelliğini kapatabilir miyim, böyle bir özellik var mı?

1701004200143.png

Aile görünümünü açarak.

Merhaba durumuna üzüldüm. Anladığım kadarıyla tekrar çalınmasın diye para tutmak istemiyorsunuz ama dolar gecince tutmaya başladiniz. Satın alma kapatma özelliği yok. Ek olarak nasıl çalındığına şaşırdım Steam Guard varken. Tavsiyem oynayacağın ve sonradan parasına yanmayacagın oyunlar alman zorda olsa artık.

O zaman oyun satın alımları da kısıtlanmıyor mu aile modunda?

Merhaba durumuna üzüldüm. Anladığım kadarıyla tekrar çalınmasın diye para tutmak istemiyorsunuz ama dolar gecince tutmaya başladiniz. Satın alma kapatma özelliği yok. Ek olarak nasıl çalındığına şaşırdım Steam Guard varken. Tavsiyem oynayacağın ve sonradan parasına yanmayacagın oyunlar alman zorda olsa artık.

O zaman oyun satın alımları da kısıtlanmıyor mu aile modunda?

Hayır oradan açıp kapatabiliyosun.

Yeni konular

Geri
Yukarı