Steam indirmesi sırasında bilgisayar kapatılabilir mi?

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Steam'den Zula kuruyorum ama PC'yi kapatmam gerekiyor, PC'yi tekrar açtığımda oyun kaldığı yerden inmeye devam eder mi? Ederse de indirmeyi durdurup mu kapatmalıyım, yoksa inerken kapatsam kendi halleder mi?
Zula'yı da pek sevmiyorum ama yine de bir tane silah oyunu olsun da sıkılınca girerim istedim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane silah oyunu bulunsun istedim.
Zulayı da pek sevdiğim yok zaten.
Hocam onun yerine Black Squad yada İronsight indirin Zula gibi bir oyuna başlarsanız hiç gelişemezsiniz. Pay To Win dediğimiz olayın babasıdır.

Hem diğer silah oyunları çok alan istiyor. Zula 6 GB ve ücretsiz.

Zula dünyanın en kötü oyunu bile diyebilirim hocam dediklerimi indirin daha mutlu olursunuz Zula gibi bir çöpe bulaşmayın. Ayrıca attığım 2 oyunda 8 GB yer isteyip sistem gereksinimleri de o kadar yüksek değil.

Hocam onun yerine Black Squad ya da Ironsight indirin Zula gibi bir oyuna başlarsanız hiç gelişemezsiniz. Pay To Win dediğimiz olayın babasıdır.

Zula dünyanın en kötü oyunu bile diyebilirim hocam dediklerimi indirin daha mutlu olursunuz Zula gibi bir çöpe bulaşmayın. Ayrıca attığım 2 oyunda 8 GB yer isteyip sistem gereksinimleri de o kadar yüksek değil.

İyiymiş. Ama işlemcim bu konuda tökezliyor. i5 2. nesil işlemcim:(.
Zulayı indirelim bakalım. Sonra Black Squad de indiririz.

Steam'den Zula kuruyorum ama PC'yi kapatmam gerekiyor, PC'yi tekrar açtığımda oyun kaldığı yerden inmeye devam eder mi? Ederse de indirmeyi durdurup mu kapatmalıyım, yoksa inerken kapatsam kendi halleder mi?
Zula'yı da pek sevmiyorum ama yine de bir tane silah oyunu olsun da sıkılınca girerim istedim:)

İster durdur ister durdurma sana kalmış indirme yine de devam eder. :)

Zulayı da bırakırsam(Resmen zulada 1. olmak için banka hesabı ile giriş yapman lazım) bekli şu Sabotaj denen oyunu denerim. Oda aynı mı ki?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı