Steam Pazara girilmiyor

SadeceHiko

Centipat
Daha fazla  
Steam hesabıma başkası girmiş ve CS envanterımı satmıs ama oyunlarda hıle yapmamıs hesabın VAC banı yok fakat pazar ve toplulukta ban yemiş 2038'e kadar. Oyunlarım duruyor fakat alısverıs yapamıyorum ve sadece pazar Çince olmuş. Yardım edebılırsenız sevınırım. Steam destege yazdım daha cevap gelmedi.

Steam hesabıma başkası girmiş ve CS envanterımı satmıs ama oyunlarda hıle yapmamıs hesabın VAC banı yok fakat pazar ve toplulukta ban yemiş 2038'e kadar. Oyunlarım duruyor fakat alısverıs yapamıyorum ve sadece pazar Çince olmuş. Yardım edebılırsenız sevınırım. Steam destege yazdım daha cevap gelmedi.
Pazar banı yemişsiniz hocam geçmiş olsun.

Pahalı şeyler kaptırmadınız umarım.

Alınan yasaklamalar, yasaklamaya neden olan hareket esnasında hesabı kimin kullandığından bağımsız bir şekilde hesapta kalır. En nihayetinde, Steam hesabınızın kullanımı ve güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.

Geri
Yukarı