Pazarama güvenilir mi?

Liberteen

Hectopat
Yer
China
Herkese merhaba.

İş Bankası kredi kartı kullanıyorum ve Pazarama üzerinde 5, 000TL alışverişe 500TL indirim kampanyasından yararlanmak istiyorum ancak daha önce Pazarama'yı hiç kullanmadım.

Buradaki satıcılar güvenilir midir? İade konusunda sorun yaşar mıyım?

İstediğim ürünü satan satıcı kırmızı elma diye bir satıcı. Galaxy Watch 6 alacağım.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir, satıcı da güvenilir.
Kırmızı Elma ile ilgili şikayetvar.com üzerinde şikayetler okuyunca emin olamadım. Bir de forumda birisi kendisine kullanılmış bir ürün gönderildiğini paylaşmış.

Hocam Pazarama güvenilir gözünüz kapalı alabilirsiniz İş Bankası'na ait bir site.
Evet, Pazarama güvenilir diye düşünüyorum ama Kırmızı Elma satıcısından emin olamadım.

Kırmızı Elma ile ilgili şikayetvar.com üzerinde şikayetler okuyunca emin olamadım. Bir de forumda birisi kendisine kullanılmış bir ürün gönderildiğini paylaşmış.

Evet, Pazarama güvenilir diye düşünüyorum ama Kırmızı Elma satıcısından emin olamadım.
Eski bir satıcı, yıllardır her pazar yerinde varlar. Şikayetler hakkında bilgim yok, biraz şans işi diyebilirim. Hepsiburada şikayetlerine girerseniz onda bile sayısız benzer şikayetler göreceksinizdir.

Eski bir satıcı, yıllardır her pazar yerinde varlar. Şikayetler hakkında bilgim yok, biraz şans işi diyebilirim. Hepsiburada şikayetlerine girerseniz onda bile sayısız benzer şikayetler göreceksinizdir.
Anladım hocam. Daha önce Kırmızı Elma satıcısından alışveriş yapmış mıydınız peki? Tecrübeniz nasıldı?

Pazarama alışverişlerim oldu bir sorun yaşamadım. Yaşasaydım nasıl bir tavır takınacaklarını bilemiyorum bu sebeple. Ancak satıcıya dikkat edip alışveriş yaparsanız daha iyi olur. Benim alışverişlerim daha önceden kullandığım ve memnun olduğum firmalardandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı