Steam Pazarda listelenen ürünler gözükmüyor

pispushy

Centipat
Daha fazla  
Steam pazarında 2 farklı hesabımdan da farklı itemler satışa koydum. Pazar kısmına gelince üst kısımda şu tarihinde listelendi diye gözüküyor fakat tıkladığım zaman en ucuza koyduğum item en üstte çıkması gerekirken gözükmüyor. Denemek için sadece pazarda 1 tane olan bıçağı satışa koydum, giriyorum fakat benim bıçağım satışta gözükmüyor sadece o an 1 tane satışta gözüküyor. Ama o sayfada listelendi diye gözüküyor, sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam kaynaklı saçma sapan bir şey hocam. Aslında koyduğunuz itemler listeleniyor ama gözükmüyor. Eğer birisi sizin koyduğunuz fiyattan o itemi sipariş ederse satın alabilir.

Steam kaynaklı saçma sapan bir şey hocam. Aslında koyduğunuz itemler listeleniyor ama gözükmüyor. Eğer birisi sizin koyduğunuz fiyattan o itemi sipariş ederse satın alabilir.

Ama farklı tarayıcıdan baktığımda falan göremedim.

Aynı sorun bende yaklaşık 4 gündür var yakın zamanda dehşet bir fiyat artışı oldu belki Steam önlem vs almıştır.

Bende fiyat artınca bir satış yapayım dedim böyle sorunla karşılaştım eğer düzeliyorsa sorun yok ama bir korktum dedim hesap artık satışımı kapandı falan dedim kendi kendime.

Dün steam desteğe yazmıştım fakat kaçamak cevap verdiler ve bir şey yapamayız dediler...
Ekran görüntüsü 2023-07-10 231657.png

Geri
Yukarı