Steam Pazarda satılan ürünün ücreti 2 gün içinde geliyor

HasanEsq

Hectopat
Yer
Adana
Skin sattım daha önce bununla karşılaşmamıştım. Neden böyle dedi? Normalde oyun iadelerinde derdi.

1696519011869.png

Artık 30-40 TL'nin üstünde ürün satınca böyle bekletiyor. Muhtemelen bu hesap çalınma olaylarıyla ilgili bir şey.
30-40₺'nin altı eşyalarda da geçerli olabiliyor.
1696519463573.png

Benim anladığım kadarıyla bir ürünü direkt sipariş veren birinin koyduğu fiyattan satarsanız devreye giriyor. Güvenlik önlemi olarak bu uygulama kullanılıyor. Eh, pek düzgün çalışmıyor ancak E-Posta üzerinde de belirtildiği gibi bu durumu hızlandırmak veya değiştirmek için yapabilecek bir şeyiniz yok.

30-40₺'nin altı eşyalarda da geçerli olabiliyor. Eki Görüntüle 1967783

Benim anladığım kadarıyla bir ürünü direkt sipariş veren birinin koyduğu fiyattan satarsanız devreye giriyor. Güvenlik önlemi olarak bu uygulama kullanılıyor. Eh, pek düzgün çalışmıyor ancak E-Posta üzerinde de belirtildiği gibi bu durumu hızlandırmak veya değiştirmek için yapabilecek bir şeyiniz yok.
Bu sistem devreye girdiğinden beri hiç ucuza sattığım şeyler bekleme süresine alınmamıştı. Sattığım 40TL'lik kasa ise sipariş veren birinin koyduğu fiyattan satmamama rağmen bekleme süresine alınmıştı.

Geri
Yukarı