Pazartesi işe başlıyorum

KADOMEN

Zeptopat
Evet, pazartesi günü ilk defa bir işe başlıyorum. İlk defa değil de bu sektörde ilk. Daha önce ayakkabı dikim, yani sayacıda, çalıştım. Okulu bıraktım, daha doğrusu sınıfta kaldım diyelim. İş güngören'de. Profesyonel bir televizyoncu. Yenimahalleden geliyorum. Biraz endişeliyim. Saatler sabah 9, akşam 7-8 gibi. Önereceginiz bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun. Akşamları sokaklara dikkat edin yeter. Eğer büyük bir firma değilse aile şirketi gibi rahat rahat çalışırsınız. Ustanızla iyi anlaştığınız sürece sırtınız yere gelmez.

Evet, pazartesi günü ilk defa bir işe başlıyorum. İlk defa değil de bu sektörde ilk. Daha önce ayakkabı dikim, yani sayacıda, çalıştım. Okulu bıraktım, daha doğrusu sınıfta kaldım diyelim. İş güngören'de. Profesyonel bir televizyoncu. Yenimahalleden geliyorum. Biraz endişeliyim. Saatler sabah 9, akşam 7-8 gibi. Önereceginiz bir şey var mı?

Asgari ücret mi cumartesi pazar tatil mi?

Öncelikle hayırlı olsun. Akşamları sokaklara dikkat edin yeter. Eğer büyük bir firma değilse aile şirketi gibi rahat rahat çalışırsınız. Ustanızla iyi anlaştığınız sürece sırtınız yere gelmez.

Aile şirketide SGK olmuyor önermiyorum.

Çıkış saatiniz biraz geçmiş onun dışında bence o kadar zor olmayan bir meslek sanayide çalışmaktansa...

Öncelikle teşekkürler misal Vestel Beko gibi markalar buraya televizyonu tamir ettirmeye getiriyor usta babamın tanıdık pek sıkıntı olacagını sanmıyorum ama endişen geç kalabilirim yenimahalleden güngörene en az 7 8 gibi evden çıkmam lazımki işe yetişe bileyim

Geri
Yukarı