PBO Ayarı sonrası EZ DEBUG LEDlerinden DRAM ve CPU yanıyor

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
PBO ayarı yaptıktan sonra bunlar yanmaya başladı. Bilgisayar 2 dakikada açılıyor. Sebebi nedir?
1701722298168.png

1701722300706.png

@kino bilginiz var mı hocam?

Yeni bios gelmiş onu atayım PBO'yu baştan yapayım.
Ya benim birkaç kez farklı elektronik cihazlarda başıma geldi, eğer BIOS, ROM vs. ne dersen de, attıktan sonra yolunda gitmeyen ve olmaması gereken durumlar varsa eğer bir kez daha işlemi her şeyiyle baştan yapmakta fayda var, yüklenirken bir yerde bir kopukluk oluyor, veya flash sürücüde problem oluyor vs. bir şeyler oluyor arada kaynıyor yani.

Ya benim birkaç kez farklı elektronik cihazlarda başıma geldi, eğer BIOS, ROM vs. ne dersen de, attıktan sonra yolunda gitmeyen ve olmaması gereken durumlar varsa eğer bir kez daha işlemi her şeyiyle baştan yapmakta fayda var, yüklenirken bir yerde bir kopukluk oluyor, veya flash sürücüde problem oluyor vs. bir şeyler oluyor arada kaynıyor yani.
Eski haline geldi. 40 saniye. Sistem bu kadar güçlü olmasına rağmen hala 10 saniyede açılmaması beni üzüyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı