PC açıkken fişi çekmek sorun olur mu?

gyroxx

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu olay 2.kez başıma geliyor monitörün fişini çekeyim derken PC'nin fişini çektim. Hiç öyle yapmam zaten normalde zarar gelmiş midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu olay 2.kez başıma geliyor monitörün fişini çekeyim derken PC'nin fişini çektim. Hiç öyle yapmam zaten normalde zarar gelmiş midir?
1-2 defadan bir zarar geleceğini zannetmem ama alışkanlık haline getirmeyin.

Zarar gelmemiştir ancak bu hiç bir zaman zarar gelmeyeceği anlamına da gelmez. Bu tarz durumlarda daha dikkatli davranmanızı tavsiye ederim.

Hocam 1-2 defa zarar gelmez fakat bana şöyle bir şey olmuştu birden çektiğim zaman bir daha açtiğimda görüntü gelmemişti RAM çıkar tak yaptığımda düzelmişti böyle şeyler olabilir gene en mantıklısı Windows üzerinden kapatma olacak ya da kullandiğiniz işletim sistemi neyse.

100 kez olmaz 101. de bozar riske gerek yok zaten pc kasasinin tuşu otomatik olarak normal kapanmaya atanmıştır ordan kapatın windowsdan kapatmayı sevmiyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı