PC açıldığında explorer.exe yanıt vermiyor

Flexy3

Decapat
Daha fazla  
2-3 gündür bazı uygulamalar internet hatasından açılmıyor. Fakat internet değerlerim ve ping değerimde aynı. PC'yi her açtıgımda Explorer exe yanıt vermiyor diyor 2 dakika sonra düzeliyor. FPS değerlerimde ayni formatladım hala aynı. Bu sefer Steam'ı indiremiyorum güncelleme denetliyorda hata veriyor cogu uygulama inmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu rehberi yapın ve güvenlik duvarını, antivirüsü kapatın.

yaptım ama 3 gun once bu vardı pcyi win 11 e cektim sonradan sıfırlayıp devam etti ve ekran yanıp sönmeye basladı sonra win 10 geri düşürdüm sıfırlayarak hala aynı olay vardı

hala devam ediyor

Siz temiz kurulum yapın, Windows'u kendi sitesinden indirin. Temiz kurulum yaptığınız zaman yüksek ihtimal çözülür, Windows sıfırlama ile olacak şeyler değil bunlar bence.

Evet RX 570 4 GB.
i3-9100F.
8 GB RAM.

Sisteminiz desteklemiyorsa Windows 11 kurmayın, sıkıntı çıkabilir. Size tavsiyem, Windows 10 güncel ISO olarak kullanın, temiz kurulum yapın.

Sisteminiz desteklemiyorsa Windows 11 kurmayın, sıkıntı çıkabilir. Size tavsiyem, Windows 10 güncel ISO olarak kullanın, temiz kurulum yapın.
Destekliyor dün 10ude günel olrak iso dan kurdum ama devam ediyordu ve 10 da da 11 dede internerim bbagli youtube ve discorda falan giriyordu steeami indirirken çevrim içi bağli olduģnuzdan emin olun diyordu ve bazı şeyler inmiyordu int kablosundada sorun yok

Windows Defender ve güvenlik duvarını, güvenli interneti, DNS değiştirmeyi bunları deneyin.

Geri
Yukarı