Çözüldü PC açıldığında monitör kapanıp açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wostid Reis

Decipat
Öğlenki açığım konudan olayın daha farklı olduğunu anladım. PC'yi her açtığımda monitör açılıp kapanıyor. Bir süre sonra bu kapanma süresi yavaşlıyor ve bitiyor. Neden böyle? Şu anda 5 dakikadır görüntü gelip gidiyor 3 saniye siyah ekran 1 saniye görüntü. Bilgisayar kapalıyken de monitördeki sinyal yok yazısı git gel geliyor. Monitörün prizini değiştirdim komple söktüm taktım. Güç klablosunu hdmsını çıkarıp taktım düzelmiyor 15 dakikadır açılıp kapanıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Pcnin fişini çekip 15-20 saniye power tuşuna basılı tut içinde kalan enerjiyi boşaltsın daha sonra tekrar çalıştırmayı dene eğer açılmıyorsa anakarta müdahele etmen gerekebilir.
İçinde bir sorun oluşmuş olabilir, gereksiz dosyalar varsa arındırmayı dene o da olmazsa muhtemelen içinde bi sorun vardır ablacım.
Şimdi anlamadım problemin neyden kaynaklandığını büyük ihtimalle adaptörden dolayı şu an çözüldü çok takmıyacağım ama eğer bir problem yaratırsa ilerde artık bir bilgisayarcıya başında bekleyerek gösteririm yardım için teşekkürler.

Şimdi anlamadım problemin neyden kaynaklandığını büyük ihtimalle adaptörden dolayı şu an çözüldü çok takmıyacağım ama eğer bir problem yaratırsa ilerde artık bir bilgisayarcıya başında bekleyerek gösteririm yardım için teşekkürler.
Sorun devamlı gerçekleşirse mutlaka göster.

Yeni konular

Geri
Yukarı