PC açıldığında reklam çıkıyor

Malwarebytes ve AdwCleaner ile sistemi tarayın.
Tarayıcı bildirimlerini kontrol edin. İzin vermediğiniz bildirimleri silin.
Ayrıca Autorsun yazılımı ile başlangıç öğeleri ve görevleri kontrol edin.

Eğer bilinçli ve ne indirdiğini bilen biriyseniz günlük hayatta Windows Defender gayet yeterli bir antivirüs. Sizin sisteminiz için Kaspersky antivirus oneririm taratip temizleyebilirsiniz direk.
Bana sinirlenenler olmuş 😄, Bende aslında bundan bahsediyorum nere girdiğini biliyorsan Antivirüs programına gerek yok. İster istemez Antivirüs programları sistemi yavaşlatır.

Sizin dediklerinizi tasdikliyorum. Bana sinirlenenler olmuş onlara güldüm arkadaşım.

Yok size demedim 2 arkadaş gulucuk atmiş dediklerime onlara sordum.
Bir bildiginiz varsa yazarsiniz biz de ogreniriz eksigimiz varsa. Ben kendi fikrimi soyledim alayci tavirlara gerek yok açikcasi.
Mesela ben PC'ye korsan oyun indirmedikçe internette bilmediğim sitelerde gezinmedikçe nasil virüs girebilir bilgisayarima acikcasi merak ediyorum.

Son düzenleme:
Yok size demedim 2 arkadaş gulucuk atmiş dediklerime onlara sordum.
Bir bildiginiz varsa yazarsiniz biz de ogreniriz eksigimiz varsa. Ben kendi fikrimi soyledim alayci tavirlara gerek yok açikcasi.
Mesela ben PC'ye korsan oyun indirmedikçe internette bilmediğim sitelerde gezinmedikçe nasil virüs girebilir bilgisayarima acikcasi merak ediyorum.

Ya oyun indirim diyorum sonra rusça bir indirme yeri geliyor başka seçenek yok tıklıyorum birine öyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı