Çözüldü PC Açıldıktan Sonra Siyah Ekranda Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Candravero

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Bilgisayarı açıyorum, Windows yükleme işareti dahil her şey sorunsuz açılıyor. Ardından marka modelini gösteren yükleme işareti bittikten sonra PC siyah ekrana atıyor ve kalıyor, ekranda dönen çark da yok. Lakin bilgisayarımıın açık olduğu anlaşılacak derecede siyah ışık veriliyor.Bende bekliyorum açılmıyor o zaman düğmeye basılı tutup kapatıyorum ve tekrar düğmeye basıp açınca sorunsuz açılıyor ve kullanabiliyorum. Bilgisayarı her açışımda iki defa açmak zorunda kalıyorum.
Bu sorunu ilk kez yaşıyorum ve son 2 gündür de her açılışta bu işlemi yapıyorum.
Çok sinir bozucu bir durum hiçbir yerde böyle bir şey okumadım çözümünü de görmedim. Ne yapacağım ben, birisi yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba,
Bilgisayarı açıyorum, Windows yükleme işareti dahil her şey sorunsuz açılıyor. Ardından marka modelini gösteren yükleme işareti bittikten sonra PC siyah ekrana atıyor ve kalıyor, ekranda dönen çark da yok. Lakin bilgisayarımıın açık olduğu anlaşılacak derecede siyah ışık veriliyor.Bende bekliyorum açılmıyor o zaman düğmeye basılı tutup kapatıyorum ve tekrar düğmeye basıp açınca sorunsuz açılıyor ve kullanabiliyorum.bilgisayarı her açışımda iki defa açmak zorunda kalıyorum.
Bu sorunu ilk kez yaşıyorum ve son 2 gündür de her açılışta bu işlemi yapıyorum.
Çok sinir bozucu bir durum hiçbir yerde böyle bir şey okumadım çözümünü de görmedim. Ne yapacağım ben, birisi yardım edebilir mi?

CTRL + Shift + ESC tuşlarına basın Görev Yöneticisi açılacak açılan ekranda Dosya Gezgini açık gözüküyor mu? Açık değilse Yeni Görev çalıştıra tıklayın ve explorer.exe yazın tamama tıklayın.

İkinize de teşekkür ederim sanırsam çözüldü, açıldım bakıyorum sorun çıkarmadı umarım ileride de böyle sorunsuz açılır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı