PC açılınca otomatik BIOS ekranına giriyor

Sekercimami07

Femtopat
Daha fazla  
Sistem parçalarını değiştirdim eski PC'deki M.2'yi kullanmaya devam ediyorum bugün parçaları taktım ve PC kapatıp açınca görseldeki ekran geliyordu y tuşuna bastım ve şimdi de sürekli BIOS ekranına giriyor açılınca çözüm nedir?

Anakart Gigabyte B650M DS3H.

Dosya Ekleri

• 75C96A5C-E833-47C3-80D5-F73728E3B4C3.jpeg
    75C96A5C-E833-47C3-80D5-F73728E3B4C3.jpeg
    180,6 KB · Görüntüleme: 25
Hocam, eğer üzerinde Windows 10 yüklü bir USB varsa, öncelikle bilgisayara takın. Ardından, bilgisayarınızı yeniden başlatmak için boot menüsüne erişin ve takılı USB'yi seçin. Seçtikten sonra ayarları kaydedin ve yeniden başlatın. Bu işlemlerden sonra karşınıza bir menü gelecek, bu menüdeki seçenekleri kabul edin. Daha sonra diskleri göreceksiniz, hepsini biçimlendirin (formatlamak demek oluyor). Ardından, kurulumun devam etmesi için bir disk seçin ve Windows 10 kurulmuş olucak.

Hocam, eğer üzerinde Windows 10 yüklü bir USB varsa, öncelikle bilgisayara takın. Ardından, bilgisayarınızı yeniden başlatmak için boot menüsüne erişin ve takılı USB'yi seçin. Seçtikten sonra ayarları kaydedin ve yeniden başlatın. Bu işlemlerden sonra karşınıza bir menü gelecek, bu menüdeki seçenekleri kabul edin. Daha sonra diskleri göreceksiniz, hepsini biçimlendirin (formatlamak demek oluyor). Ardından, kurulumun devam etmesi için bir disk seçin ve Windows 10 kurulmuş olucak.
Teşekkürler hocam sonucu yazarım

Yeni konular

Geri
Yukarı