PC açılır açılmaz kapanıyor

mkeless

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, dün bilgisayarımı normal şekilde kapattım bugün açmaya çalıştığımda sürekli linkte attığım videodaki bu hatayı veriyor ve tekrarlıyor ekrana görüntü gelmiyor. Yapabileceğim bütün şeyleri yaptım RAM'leri kontrol ettim BIOS sıfırladım denemediğim bir farklı işlemci kaldı o da elimde olmadığı için deneyemiyorum. Neden kaynaklanır bu sorun? Çözümünü bilen yardım ederse çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar herkese merhaba, dün bilgisayarımı normal şekilde kapattım bugün açmaya çalıştığımda sürekli linkte attığım videodaki bu hatayı veriyor ve tekrarlıyor ekrana görüntü gelmiyor. Yapabileceğim bütün şeyleri yaptım RAM'leri kontrol ettim BIOS sıfırladım denemediğim bir farklı işlemci kaldı o da elimde olmadığı için deneyemiyorum. Neden kaynaklanır bu sorun? Çözümünü bilen yardım ederse çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart: MSI Pro H610M-E DDR4 3200MHz
İşlemci: Intel Core i5 13400F
RAM: G.Skill Ripjaws 2x8 GB 3200MHz CL16
Ekran Kartı: MSI RTX 4060 Ti 16 GB Ventus 2X
SSD: WD BLUE 500 GB SN570 NVMe
PSU: FSP Hyper 650W 80+

RAM'leri cıkar, uclarını silgi ile sil ve 1 tanesini CPU'ya uzak olan slota takıp calıstır.

Maalesef sorun hala devam ediyor :(

Anakart: MSI Pro H610M-E DDR4 3200MHz.
İşlemci: Intel Core i5 13400F.
RAM: G.Skill Ripjaws 2x8 GB 3200MHz CL16.
Ekran kartı: MSI RTX 4060 Ti 16 GB Ventus 2X.
SSD: WD blue 500 GB SN570 NVMe.
PSU: FSP Hyper 650W 80+

Maalesef sorun hala devam ediyor :(

İslemci fanının vidalarını biraz gevset.

Ekran kartının güç baglantılarını kontrol ettin mi? Anakartın 24 pin güc cıkısını cıkar geri tak.

Bu çözümlerin hepsini denedim kuzenimin bilgisayarını getirdim benim RAM'leri ekran kartını onun PC'ye taktım sorunsuz çalıştı onun güç kaynağını benim PC de denedim sorun yine aynı bir tek işlemciyi deneyemedim uyumlu olmadıkları için.

Bu çözümlerin hepsini denedim kuzenimin bilgisayarını getirdim benim RAM'leri ekran kartını onun PC'ye taktım sorunsuz çalıştı onun güç kaynağını benim PC de denedim sorun yine aynı bir tek işlemciyi deneyemedim uyumlu olmadıkları için.

İslemcine herhangi OC veya UV islemi uygulamıs mıydın?

Geri
Yukarı